Fb7 airbag kapağı kalkma sorunu

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar
Aracım fb7 2013 model. Ön Sag taraftaki yolcu airbag kapağının uç kısmı kalktı. Çirkin bir görüntü oluştu. Servise mail attim ilgilenmedi bile. Muhtemelen kolay bir çözümü vardir, daha once ayni sorunu yasayan arkadaslar varsa onlarin tecrubelerine danismak isterim..

ceb03eaaa521a9b0c5fed2b59113e95b.jpg

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba arkadaşlar
Aracım fb7 2013 model. Ön Sag taraftaki yolcu airbag kapağının uç kısmı kalktı. Çirkin bir görüntü oluştu. Servise mail attim ilgilenmedi bile. Muhtemelen kolay bir çözümü vardir, daha once ayni sorunu yasayan arkadaslar varsa onlarin tecrubelerine danismak isterim..

ceb03eaaa521a9b0c5fed2b59113e95b.jpg

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracı 0 mı aldınız kazalı olabilir mi burada bir arkadaşın kazalı çıktı?

Benim aracımda 2012 fb7 kasa çok şükür kazası belası yok.Şuan için yetkili servislerle mailleşiyorum.Hani deselerki tamam bunun çözümü var şunu yapıyoruz diye hemen getirecem servise ama öylede demiyolar servise gelin bakarız diyolar.Bana en yakın servis ANKARA 3 st çekiyor.Kesin bişey demedikleri sürece gidemiyorum.Bakalım cvp bekliyorum bir çözüm bulursam paylaşıcam.

zero

0
Geçen sene Temmuzdan beri askıda kalmış konu keşke bir an evvel halledilse. ah o servisler var ya o servisler... hem sıkıntı çekenlere, hem de biz forumdaşlara..
ne kadar yaygındı bu hata ? fb7 lerin ilk zamanları mı hep devam etti ki acaba?
yaygın olsa daha çok ilgi görürdü sanki konu ama bir türlü dosyayı kapatamışız :)
ilk fc5 lerin sahibi bu konuda rapor verebilir mi? bu kronikse bu sorun yeni kasaya da sıçrar mı???
aklımdaki sorular :)

Konu ile ilgili tarafıma BORA HONDA ANKARA dönüş yaptı ve gayet ilgiliydiler ve randevu aldım kendilerinden.1,5 stlik bir işlem olduğunu söylediler.Bakalım 1 hafta sonra gidicem inşallah bu sorunuda çözmüş ve mutlu bir şekilde dönerim.

Gittim ankaraya servise gittiğime pişman oldum geldim.75 lira bir ücret aldılar kısmen çözdüler ama yeterli değil.tamir esnasında da airbag kapağının ön cam kısmında yer alan plastik aksamı çizdiler iyice delirdim.Valla bence o kapak değişmeden sorun çözülmez.

Geri