FB7 Almayı Düşünüyorum. Yardımcı olurmusunuz ?

Aracınız
Civic FB7 2012
Birçok konuda bahsi geçmiştir ama dsg şanzıman gerçekten çok narin ve masraflı. Birde jetta modifiyeye uygun geğil. Küçük ama modifiyeye çok iyi giden turbolu leon atraksiyon için daha iyi olur. Yoksa civic mi jetta mı sorusu bile abest olur. Turbosu olmasa hemen civic derim. Ama hem biraz geniş olsun hem de turbonun dibine vurayım diyorsanız yakıt da önemli değil ise ki o zaman insignia falan bakmalısınız. Jetta için bilemedim ne desem ?

Aracınız
Civic FB7 2013
TSI araçlar zaten doludur. Ani ataklar için ideal. Daha fazla güç motora zarar verir. Dsg olayınıda dikkat etmeniz lazım.
Hız istiyorsanız turbolu araçlar iş yapar.
Atmosferikte ise devir çevirmek ve motor sesi için bakılabilir. Modifiye için ise çok para harcatır!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Zaten Manuel Jetta'ya karar verdim sanırım

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Zaten Manuel Jetta'ya karar verdim sanırım
Siz biraz daha çok hızlı ve atak araç istiyorsunuz. O yüzden TSI işinizi görür. Sonra Fb7 ye binerseniz hantal der geçersiniz. Çünkü biri turbolu diğeri değil!
Manuel güzel tercih. Yollar sizi bekliyor.
Seat FR'lerde fena gider.

Aracınız
Civic FB7 2013
Siz biraz daha çok hızlı ve atak araç istiyorsunuz. O yüzden TSI işinizi görür. Sonra Fb7 ye binerseniz hantal der geçersiniz. Çünkü biri turbolu diğeri değil!
Manuel güzel tercih. Yollar sizi bekliyor.
Seat FR'lerde fena gider.

Çok teşekkür ederimmm.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Ben de arkadaşlara katılıyorum. Lezzetli sürüş istiyorsanız aracınızda turbo olacak. Yok ekonomik olsun diyorsanız LPG li cıvıc olabilir. Benzinli olduktan sonra cıvıc almanın da hiç bir mantığı yok çünkü yakıt çok fazla

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

alfa

0
2011 model fd6 sahibiyim. Evet turbolu değil ama idare eden bir performası var. Gerek şanzımanıyla, gerek tüpe uyumlu motoruyla beni sanayi sitesi denilen kurtlar sofrasına düşürmediği için arabamı seviyorum. Bundan sonraki arabam da param yeterse fc5 yetmezse fb7 olacak. Saygılar.

dodi34

0
Aracınız
Bende fb7 sahibiyim. Şehir içi için güzel ama insan bastığı anda uzamak istiyor. Oda bizim araçlarda yok. Köpek gibi benzin içiyor. Otomatik vitesi güzel ama hiç hissettirmiyor. Bagajı geniş ama kullanışsız. Ses yalıtımı sıfır. Arkadaşla hemen hemen aynı paralara aldık araçlarımızı o passat aldı ben fb7 . Adam passatla gaza basmasıyla uzaması bir oluyor. Şehir içinde 6-7 lt yakıyor sakinde. Fb7 ise uzun yolda 120 km hızla 7 -8 şehir içi 10 ltden aşağı düşemedik.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bende fb7 sahibiyim. Şehir içi için güzel ama insan bastığı anda uzamak istiyor. Oda bizim araçlarda yok. Köpek gibi benzin içiyor. Otomatik vitesi güzel ama hiç hissettirmiyor. Bagajı geniş ama kullanışsız. Ses yalıtımı sıfır. Arkadaşla hemen hemen aynı paralara aldık araçlarımızı o passat aldı ben fb7 . Adam passatla gaza basmasıyla uzaması bir oluyor. Şehir içinde 6-7 lt yakıyor sakinde. Fb7 ise uzun yolda 120 km hızla 7 -8 şehir içi 10 ltden aşağı düşemedik.

Galiba siz de araca karşı bir antipati oluşmuş yada Passat hayranlığı var ilk önce Passat ile civic kıyaslanamaz biri c biri d sekmentinde ikincisi bendede fb7 var ve benzinde 120 km sabit hızla yaklaşık 5.4-5.8 arası yakıyor gaza basınca Toyota hariç tüm atmosferik motorları 1.6 olmak kaydıyla tokatlıyorum. Yani Passat motoru ne ve civic ile aynı fiyat mı aynı dolulukta mı yoksa farkları tam anlatmayınca civic alınmaz git Passat al manası çıkar ki civic aldık memnunuz ki jetta ile ses yalıtımı ve turbosu hariç kıyaslamalarda her şekilde üstün civicler. Niye jetta kıyası çünkü civic ve jetta c segmentinde.

Geri