FB7 Arka Cam Rezistansım zarar görmüş

Aracınız
Arkadaşlar malum yasaktan sonra arka rezistansı söktüm lakin geçen akşam giderken orta kısmın buguyu çözdüğünü üst tarafın öylece durduğunu fark ettim.Sizden mümkünse arka camın rezistans fotosunu atan olur mu kendi aracımla karşılaştırmak istiyorum bir kaç yer kopuk gibi geldi bana. FB7 - 2015 model aracım.

Ayrıca benimkine benzer bir problemi yaşayan forum kullanısı aynı sorunu yaşamış ve diğer arkadaşlar FC5 lerde üst kısım radyo anteni olduğunu söylemişler.Bizdeki durumda aynı mı ?

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Kaskodan arka cam degisiyor ben degistirdim. One sicriyor da arkaya niye sicramasin

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.
Arkaya kiracak kadar sert nasil sictiyor mantiga ters
Daha once arka camda catlaktan dolayi degistirmek istedik ve degistirilmedi. Kasko sirketi arka camda gecerli olmadigini söylemişti. Zaten simdiki kaskomda da sadece on cam olarak belirtilmiş.. Sizin sansiniza degistirmisler ne guzel

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Benim kaskomda on arka diye belirtmiyor. Yilda 1 adet cam degistirme hakki yaziyor. Tas sicrayip sunroof camini bile tuz buz edebiliyor arkaya da sicrayabilir ben de rezistans probleminden dolayi degistirmistim. Eski filmleri sokerken hasar gormustu rezistans

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
[MENTION=194]Can[/MENTION] Bunu öğrendiğim iyi oldu, ihtiyaç durumunda ilk senin mesajını gösteririm :D [MENTION=2709]webtiger[/MENTION] sorun çözüldü mü bu arada? Rezistansta kopan yerleri oje ile birleştiriyorlar diye biliyorum, denenebilir. 3 tl maliyeti var sonuçta :)

Aracınız
Civic FB7 2012
istanbul da ikamet ediyorsanız.. maslakta muharrem usta tamirini yapıyor uygun fiyata..

anemon

0
Arkadaşlar malum yasaktan sonra arka rezistansı söktüm lakin geçen akşam giderken orta kısmın buguyu çözdüğünü üst tarafın öylece durduğunu fark ettim.Sizden mümkünse arka camın rezistans fotosunu atan olur mu kendi aracımla karşılaştırmak istiyorum bir kaç yer kopuk gibi geldi bana. FB7 - 2015 model aracım.

Ayrıca benimkine benzer bir problemi yaşayan forum kullanısı aynı sorunu yaşamış ve diğer arkadaşlar FC5 lerde üst kısım radyo anteni olduğunu söylemişler.Bizdeki durumda aynı mı ?
Her tür cam rezistans kopmalarında bizzat deneyerek elde ettiğim tecrübe gereği söylüyorum. Loctite henkel ürününü bulacaksınız. Camı değiştirmeye gerek yok. Bizzat sordum oto cam servisleri bu ürünü bilmiyor(benim muhatap olup sorduklarım a göre söylüyorum) .
6be77bf2260ec1352283713fdc1e80b2.jpg

VIA_S10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3380]anemon[/MENTION] Paylaşım için teşekkürler.

Geri