FB7 Arka Camların Hareket Etmesi

Dün arabayı yıkadıktan sonra camları sildim. Camların en üst kısımları içeride kalıyor diye el girecek seviyeye indirip sildim. Arka camları silerken farkettim camlar öne arkaya oynuyor. Sanki yuvasından çıkmış gibi. Ön camlarda oynama yok. Hiç dikkatini çeken oldu mu? Bana biraz tuhaf geldi.

Ynt: FB7 Arka Camların Hareket Etmesi

aynı sorun benim araçtada var 20.000 bakımda söyledim diğer araçlara bakmışlar tümü öyleymiş :eek:k:

aslında kapı döşemesi sökülüp camın kriko yatağı sağlamlaştırılırsa sorun en aza yada tamamen düzelirde acelem vardı ısrarcı olmadım 30.000 bakımda tekrardan dile getiricem :eek:k:

Bu japonu veya japon üreten yerliyi hiç anlayamıyorum :) Neyse sorun çıkarmasında gerisi önemli değil :) Sorunsuz olur die alıyoz japonu çoğumuz. Cevap için teşekkür ederim.

[quote author=mehmetzengin link=topic=379.msg4443#msg4443 date=1400567190]
Dün arabayı yıkadıktan sonra camları sildim. Camların en üst kısımları içeride kalıyor diye el girecek seviyeye indirip sildim. Arka camları silerken farkettim camlar öne arkaya oynuyor. Sanki yuvasından çıkmış gibi. Ön camlarda oynama yok. Hiç dikkatini çeken oldu mu? Bana biraz tuhaf geldi.
[/quote]

yok ben bakmayacağım kesin öyledir moralim bozulmasın :)

Geri