Fb7 arka sis çift yanması

Arkadaşlar formdaki aydınlatma ile ilgili bütün sayfaları gezdim fakat arka sağ sis lambasını aktif hale nasıl getirilir tam bir detaylı paylaşım bulamadım
Yaptıran arkadaşlar
Nerde yaptırdıklarını
Kendimizin yapma olanağı varmı varda nasıl bir yol izlicemizi
Hangi ampülü kullanıcamızı
Montaj tesisat gibi bilgileri paylaşırsanız sevinirim
Şimdiden çok teşekkürler

Trust

0
Aracınız
Arka sis farı gerekli birşey olmadığı için zaten forumda konusu yok. Hem çevreye rahatsız ediyor hemde inanın gerek yok.

Aracınız
Ben yaptırmadım ama diğer sisten kablo çekilerek yapılıyor. Duy yeride var. Yani 1m kadar kablo ve ampül gerek. Birde işçilik.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Tavsiye edilebilecek bir uygulama değil, ancak yapmak ister iseniz [MENTION=3864]arif06[/MENTION] arkadaşımızın dediği gibi mevcut sisten diğer sise hat çekilmesi gerekiyor.

yau

0
Ben rahatsiz edici olacagini düşünmüyorum ikiside olabilir diyorum.. Yanliz tam anlamadigim sadece hatmi cekilecek , delme bicme var mi uaoandan bi tarif alsak ?

#Trust çok alakalı bulmadım yorumunuzu. Sis ile stop Led ampullerin ilişkisi nedir. 1.5yıldır toplam 5 defa kullanmamışımdır arka seslerimi. Sadece görsellik için yapılmış bir şey. Ben öyle gereksiz yere sis lambasını açan biri değilim çok şükür.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Delme biçme yok da soketi silikonlama var.. el işi gerektiren bi durum... tabii hat çekilecek haliyle oraya başka türlü elektrik gitmiyor....

Gerekli mi gereksiz mi , olay zevk işi bence.. :eek:k: isteyen yapar isteyen ellemez orjinali gibi kalmasını ister..

Geri