Fb7 de navigasyon açılmama sorunu

Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
Selamun aleyküm arkadaşlar hayırlı günler civic arabamda nx220 r diye bir navigasyon var.Bu navigasyonda ben sd kart 4 Gb idi bende 16 gb lık karta yükleyeyim dedim.Şimdi navigasyon çalışmıyor.Dosyaları yedeklemiştim.Fakat geri orijinal sd karta attığımda çalışmadı.Tıklıyorum navigasyona tepki vermiyor.Ne yapmalıyım yardımcı olacak birileri var mı acaba şimdiden teşekkürler.

Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
Çözümü de yazarsan başka kullanıcılar için faydalı olabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam çözüm çok basitmiş şimdi giriş yerinde sd ve gps yeri var iki yuvası var.Ben sd kart yerine takıyordum.Meğerse onu yazı kısmı üste gelecek şekilde gps yerine takmak gerekiyormuş zaten taktığım gibi okudu.Dosyalar silinmediği için kendi navigasyonu ile çalıştırdım.Boş yere servise gidecektik umarım başına gelen birine de çözüm olur.

mturker

Özel Üye
Hocam çözüm çok basitmiş şimdi giriş yerinde sd ve gps yeri var iki yuvası var.Ben sd kart yerine takıyordum.Meğerse onu yazı kısmı üste gelecek şekilde gps yerine takmak gerekiyormuş zaten taktığım gibi okudu.Dosyalar silinmediği için kendi navigasyonu ile çalıştırdım.Boş yere servise gidecektik umarım başına gelen birine de çözüm olur.
Ah bu panik stres varya adama gözünün önünü göstertmiyor.
Bende torpido asansoruyle 2 gün uğraşmistim.

Honda madness

Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
Ah bu panik stres varya adama gözünün önünü göstertmiyor.
Bende torpido asansoruyle 2 gün uğraşmistim.

Honda madness
Evet oluyor böyle şeyler sakin olup dikkatli düşünerek hareket etmek gerek birazda ben hırs yapıyorum inat ediyorum.Ondan sıkıntı oldu biraz?

Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
Bu kadar uğraştıktan sonra en güncel olanı kullansaydın :)

Güncelledim hocam 2 yıl bedelsiz güncelleme var onu yaptım güncel şuan teşekkürler hatırlattığınız için

Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
Güncelledim hocam 2 yıl bedelsiz güncelleme var onu yaptım güncel şuan teşekkürler hatırlattığınız için
Bu arada yeni konu açmayayım dedim aracım fb7 millet bana selektör atıyor kısa farla gidiyorum.Bunun sebebi nedir far tipinden mi böyle oluyor.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bu arada yeni konu açmayayım dedim aracım fb7 millet bana selektör atıyor kısa farla gidiyorum.Bunun sebebi nedir far tipinden mi böyle oluyor.

Elegance de otomatik ayar, Sigortası varsa baktırın . Sigorta sağlamsa far üzerinden yapılıyordu sanırım.

Son düzenleme:
Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
Elegance de otomatik ayar, Sigortası varsa baktırın . Sigorta sağlamsa far üzerinden yapılıyordu sanırım.

Hocam biz bunu yaptırdık ama sonra yine ayarı bozuldu.Yani far yükseklik ayarı yaptılar ama yine aynı şey oldu.Karşıdan gelen selektör yakıyor

Geri