Fb7 de navigasyon açılmama sorunu

Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
Selamun aleyküm arkadaşlar hayırlı günler civic arabamda nx220 r diye bir navigasyon var.Bu navigasyonda ben sd kart 4 Gb idi bende 16 gb lık karta yükleyeyim dedim.Şimdi navigasyon çalışmıyor.Dosyaları yedeklemiştim.Fakat geri orijinal sd karta attığımda çalışmadı.Tıklıyorum navigasyona tepki vermiyor.Ne yapmalıyım yardımcı olacak birileri var mı acaba şimdiden teşekkürler.

Google drive linkli üstte var,

Burada 2021.10 var haritaları içerikten alabilirsin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocam peki android mi win ce mi onu nereden anlıyoruz yani sürümü uyar mı android olan için

Sendeki exe dosyası, androidler apk oluyor.

Bunu indirip kullanabilirsin. En günceli olsun dersen android olanı da indir map ve poi dosyalarını diğerine at işlem tamam.

Google drive indirme adresi, üstteki linkten aldım.

Burada 2021.10 var haritaları içerikten alabilirsin.

ben o 202027 adlı dosyayı indirdim adres yeri göstermeye geldim fakat çalıştırılabilir dosya bulunmuyor dedi anladığım kadarıyla exe dosyasını nngnavigatoru görmüyor

Sendeki exe dosyası, androidler apk oluyor.

Bunu indirip kullanabilirsin. En günceli olsun dersen android olanı da indir map ve poi dosyalarını diğerine at işlem tamam.

Hocam valla güncel olsun olmasın şu bir açılsında başka bir şey istemiyorum o zaman sizin dediğinize göre android değilde diğerini navi ile başlayanı indiriyorum

Acaba şu mu oldu ben orijinal sd karttaki dosyayı yedeklemek için bilgisayara attım da bunlar bunu çoğaltmaya çalışıyor sanıp benim lisansı mı iptal ettiler çünkü hangi dosyayı indirsem exeleri görmüyor

Acaba şu mu oldu ben orijinal sd karttaki dosyayı yedeklemek için bilgisayara attım da bunlar bunu çoğaltmaya çalışıyor sanıp benim lisansı mı iptal ettiler çünkü hangi dosyayı indirsem exeleri görmüyor
Ek olarak ben dosyaları attıktan sonra sd kartı biçimlendirdim bunlar buna sebep oluyor olabilir mi ama dosyaların yedeği aldım

Hafıza kartını takınca navigasyonu başlatınca yol sorması gerek bende öyle oldu, yol olarak da hafıza kartında exe olanı seçtim çalıştı. Haritaları falan güncelledim bende.

Sendeki multimedya hangisi bilmiyorum hafıza kartı koruması falan mı var acaba.

Hafıza kartını takınca navigasyonu başlatınca yol sorması gerek bende öyle oldu, yol olarak da hafıza kartında exe olanı seçtim çalıştı. Haritaları falan güncelledim bende.

Sendeki multimedya hangisi bilmiyorum hafıza kartı koruması falan mı var acaba.

şöyle zaten navigasyona tıkladığımda dıt dıt yapıyor ve açmıyor

Hocam koruma olsa hiçbir dosyayı göstermez diye düşünüyorum.Ama bu belli dosyaları gösteriyor mobilenavigator ve systeminfo dosyaları gözüküyor mobile navigatorun içine girince exe dosyası gözükmüyor bende anlamadım.

Geri