FB7 ECON

İlk 3 bin km de Econ tuşu acık gezdim tabi sadece şehir içlerinde şuanda 26 bin kusur km de araç yani 23 bin km dir econ kullanmıyorum diyebilirim en fazla 4 yada 5 defa maksat düğmeye basmak olsn die acmışlıgım vardır 5 dk sonra yine kapatıyom :):driver:

Öyle saçmalık olurmu lpg de açmayın kardesim buaraba LPG'li dilmi fabrika çıkışlı?banada servis ecoyu şehir içinde açma arabayı sagırlaştırır dedi uzun yolda aç dedi

Aracınız
Hocam, uzun yolda cruze control varken zaten econ tusuna gerek kalmiyor olsa olsa sehir ici dur kalklarda kelebegi kistigi icin gereksiz yakit tuketimine onluyor diye biliyorum...
Ayrica lpg varken aracta ne sorun oluyormus ki yoksa zaten lpg benzine gore tasarruflu oldugu icin gerek mi yok?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Yaklaşık 10.000 km dir econ tuşunu açmıyorum. Econ tuşu açıkken araç sağırlaşıyor. Sıkışık trafik de olsa normal kullanıyorum. Lpg niz varsa econ tuşuna gerek yok bence.

Peki hocam econ kapalı iken kaç kuruş yakıyorsun km de hesapladın mı acaba? Ya da hesaplayanlar varsa belirtsinler lütfen.

arzemo

0
Peki hocam econ kapalı iken kaç kuruş yakıyorsun km de hesapladın mı acaba? Ya da hesaplayanlar varsa belirtsinler lütfen.
Hocam lpg de kullanıyorsanız pek bir farkı yok araç hantallasiyor o da gerilmenize sebep oluyor. benzinde kullanırken performans düşüyor ancak yakıt sarfiyatını düşürdüğünü söyleyebilirim. Zaten eco sistemi tamamen orijinal yakıt ve klima üzerine kurulu.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri