FB7 Elegance Xenon Kelvin?

Aracınız
Herkese Merhaba;
Forumda yeni sayılırım biraz araştırdım ama bulamadım.2015 model FB7 Elegance sahibiyim.Bu aracın orjinal kısa xenonları kaç kelvin?Gündüz farlarımı led ile degistirmek istiyorum.Alacak oldugum drl led ile renk farki olmasin diye öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese Merhaba;
Forumda yeni sayılırım biraz araştırdım ama bulamadım.2015 model FB7 Elegance sahibiyim.Bu aracın orjinal kısa xenonları kaç kelvin?Gündüz farlarımı led ile degistirmek istiyorum.Alacak oldugum drl led ile renk farki olmasin diye öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Farlar devreye giince drl kısılıyor diye hatırlıyorum, aydınlatma bölümünde bütün bilgiler mevcut konuyu oraya taşıyorum araştırabilirsiniz.

Aracınız
Merhaba cevaplarınız için teşekkür ederim.Yanlız forumda hep xenon tavsiyesi sorulmuş.Gözden kacirdiysam özür dilerim.Benim öğrenmek istedigim orjinal kisa farlardaki xenonun kac kelvin olduğu?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hakan Uzun

0
Yönetici
FB7 Elegance Xenon Kelvin?

Herkese Merhaba;

Farlar 4300k harrison markadir..piyasadaki banamisin markalardan iyi kalitede zenon ampuldur...degistirmemenizi oneririm ve daha iyi olacagini dusunerek vereceginiz paraya yazik olacagini soylemek isterim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri