fb7 fabrikasyon lpg hakkında (SS li)

Aracınız
Civic FB7 2013
Fb7 araç alacağım bir kişiyle anlaştık aracı gördük beğendik fakat tek bir soru kafamıza takıldı. Fotoğrafta normal fb7 fabrikasyon lpgliler sağdaki gibi biraz yukarda duruyor sabit yerleri. Fakat bizim baktığımız araçta ise bu gösterge aşşağıya koyulmuş. Bu sonradan takılmıs anlamına mı geliyor yoksa böyle de olabiliyor mu? Ruhsatta eco elegance yazıyor adam da öyle söylüüyor ama buna nasıl karar vereceğiz

252970

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
Maalesef double ekranın parlaklığı yeterli olmuyor özellikle güneşli günlerde. Park asistanı orijinal göstergede yer aldığı için ben oradan yardım alıyorum daha yararlı ve net. Benim aracım da eco elegance ve brc göstergesi aşağıda yer alıyor.

Fb7 araç alacağım bir kişiyle anlaştık aracı gördük beğendik fakat tek bir soru kafamıza takıldı. Fotoğrafta normal fb7 fabrikasyon lpgliler sağdaki gibi biraz yukarda duruyor sabit yerleri. Fakat bizim baktığımız araçta ise bu gösterge aşşağıya koyulmuş. Bu sonradan takılmıs anlamına mı geliyor yoksa böyle de olabiliyor mu? Ruhsatta eco elegance yazıyor adam da öyle söylüüyor ama buna nasıl karar vereceğiz

Ekli dosyayı görüntüle 252970

Bununla ilgili size bi foto atacağım. Takipte kalın. :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Maalesef double ekranın parlaklığı yeterli olmuyor özellikle güneşli günlerde. Park asistanı orijinal göstergede yer aldığı için ben oradan yardım alıyorum daha yararlı ve net. Benim aracım da eco elegance ve brc göstergesi aşağıda yer alıyor.
hocam bir şey öğrendim sizinle paylaşayım. Hasar kaydı sorgulamasında gelen SMS ile aracınızın paketi hakkında eco ibaresi yoksa bu araç elegancedir. Çoğu insan aracını eco elegance sanıyor çünkü ben honda servisine sordum sonradan takılsa dahi gaz dolum yeri benzin girişinden oluyormuş ve fabrikasyon olup olmadıgını anlamak biraz zor dediler. Bu yüzden insanlar yanlış biliyor.
Fotoğrafta gördüğünüz gibi Eco elegance olanların SMS bilgisinde eco elegance şeklinde yazıyor. Diğerlerinde normal elegance yazıyor.

252992

Araçta lpg kiti olsun olmasın manifold girişinde pipolar manifoldun gövdesinde bu şekilde ise o araç lpg için optimum hale getirilmiş araçtır. Yani LPG’ye uyumlu civictir.

Aracınız
Civic FB7 2013
Araçta lpg kiti olsun olmasın manifold girişinde pipolar manifoldun gövdesinde bu şekilde ise o araç lpg için optimum hale getirilmiş araçtır. Yani LPG’ye uyumlu civictir.

belki de ilk yorumdaki arkadsın dediği gibi fabrikasyon değil ama satılmadan önce serviste takılan şekildir. Müsait oldugumda bakayım hocam cok teşekkürler

Geri