Fb7 far temizleme yaptıran oldu mu?

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Ekli dosyayı görüntüle 253187Ekli dosyayı görüntüle 253188Arkadaşlar far temizliğini hallettim sıfır gibi oldu farlar. Su zımparasıyla (1000 1200 1500 2000) sırasıyla zımparaladım. Hemen ardından pasta attım. Pastayı iyice yedirdikten sonra 3M in far vernik mendiliyle vernik attım sonuç mükemmel. Resmen arabanın farları olduğu yeni anladım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eskisi gibi olup tekrar pasta cila uğraşmamak için far filmi kullanabilirsiniz.Lekelenmeler sararmalar filmde başlar . Fara müdehale etmek yerine far üzerindeki filmi değiştirirsiniz

06 HONDA 2234

Aracınız
Bu polisanın parlak akrilik verniği var. Pastaladıktan sonra vernik için bunu önerir misiniz? Yoksa başka öneriniz varsa açığım. Bu 3m in mendili ne kadar süre idare ediyo?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Eskisi gibi olup tekrar pasta cila uğraşmamak için far filmi kullanabilirsiniz.Lekelenmeler sararmalar filmde başlar . Fara müdehale etmek yerine far üzerindeki filmi değiştirirsiniz

06 HONDA 2234
Flimli ve flimsiz gece aydınlatma testi yaptınız mı?

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

bestoo

0
Aracınız
Farını incelttin şuan 6 ay sonra inşallah eskisi gibi olmaz ..

Zımpara ile farlar inceldi doğru ama şu var, farın üzerindeki yanmış verniği aldı zımpara. İşlem yaptıktan sonra yukarda anlattığım gibi tekrar vernikli far mendili ile vernik attım.

bestoo

0
Aracınız
Bu polisanın parlak akrilik verniği var. Pastaladıktan sonra vernik için bunu önerir misiniz? Yoksa başka öneriniz varsa açığım. Bu 3m in mendili ne kadar süre idare ediyo?

Hocam 1 hafta kadar oldu hala harika görünüyo ne kadar idare eder yada başka markalardan ne kadar verim alabiliriz bilmiyorum. Ama benim düşüncem vernik verniktir mutlaka iyi bir sonuç alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Flimli ve flimsiz gece aydınlatma testi yaptınız mı?

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Koyu renkli film yapılırsa aydınlatma düşebilir. En açık ton yada şeffaf film yapıldığında sorun yaratmaz. Ben aracıma en açık tonlu far filmini uyguladım,şeffafa baya yakın o yüzden de sorun olmadı aydınlatmada

06 HONDA 2234

Aracınız
Hocam 1 hafta kadar oldu hala harika görünüyo ne kadar idare eder yada başka markalardan ne kadar verim alabiliriz bilmiyorum. Ama benim düşüncem vernik verniktir mutlaka iyi bir sonuç alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Polisan ve fawori markalar uygun değilmiş. Hatta uygun ürünleri de yok. Müşteri hizmetlerine sordum.

Benim farlarda da solma mevcut. Parlatma işlemi çözüm değil. En iyisi farın durumuna göre sırasıyla zımparalama işlemi yapıp ardından içerisinde sertleştirici olan far verniği uygulamak olacaktır.

Geri