Fb7 fren pedalının sert olması normal mi yoksa sorun mu var?

Meraba arkadaşlar fb7 lerde fren pedali sert mi yoksa benim araçta mı sorun var? Frenler iyi tutuyor ama pedal sert.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bilal merhaba , eger daha önce farkli bir araç kullaniyorsan ve fren daha yumuşak ise alışkanlik nedeni ile sana fb7 freni daha sert gelmiş olabilir. Kullandiģm araćta bu sekilde bir sorun yok gayet iyi / balata degisimi sonrasi bir müddet sertlik olabiliyor yakin zamande degisim yaptiniz mi

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Meraba arkadaşlar fb7 lerde fren pedali sert mi yoksa benim araçta mı sorun var? Frenler iyi tutuyor ama pedal sert.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bilal hocam merhaba. Kontak kapalı iken frene bir kaç kez basıp iyice sertlestirin. Sonra ayaginiz frende iken bırakmadan marşa basın. Pedal sonuna kadar yumuşuyor mu bakın. Ayrıca fren hidroliği seviyesini de kontrol etmekte fayda var.

ASUS_T00J-D cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bilal merhaba , eger daha önce farkli bir araç kullaniyorsan ve fren daha yumuşak ise alışkanlik nedeni ile sana fb7 freni daha sert gelmiş olabilir. Kullandiģm araćta bu sekilde bir sorun yok gayet iyi / balata degisimi sonrasi bir müddet sertlik olabiliyor yakin zamande degisim yaptiniz mi

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yakın zamanda balata değişimi yapmadım hocam. Bir arkadaş benim aracı kullanıp frenin çok sert deyince benim de kafama takıldı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bilal hocam merhaba. Kontak kapalı iken frene bir kaç kez basıp iyice sertlestirin. Sonra ayaginiz frende iken bırakmadan marşa basın. Pedal sonuna kadar yumuşuyor mu bakın. Ayrıca fren hidroliği seviyesini de kontrol etmekte fayda var.

ASUS_T00J-D cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Söylediklerinizi deneyeceğim hocam. Teşekkür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri