Civic FB7 fb7 İc Kapı Kolları boyama

ARKADAŞLAR MERHABA, FB7 IÇ KAPI KOLLARI ESKIMEYE VE SOLUK RENK OLMAYA BAŞLADI. BUNUN İÇİN BOYA YAPMAYI DUSUNUYORUM. ÖNERILERINIZ NEDIR NE YAPABİLİRİM, NE KULLANABİLİR

SM-A750F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
ARKADAŞLAR MERHABA, FB7 IÇ KAPI KOLLARI ESKIMEYE VE SOLUK RENK OLMAYA BAŞLADI. BUNUN İÇİN BOYA YAPMAYI DUSUNUYORUM. ÖNERILERINIZ NEDIR NE YAPABİLİRİM, NE KULLANABİLİR

Hocam önce zımpara, iyice pürüzsüz plana kadar. Sonra astar, üstüne hangi rengi tercih edersiniz,
Plasti dip kaplamalar ya da normal boyalar var. İç trim boyası olarak aratılabilir.

gunesec

Özel Üye
İnce zımpara mı uygulayım kaçlık.

Önceki aracım için çok araştırmıştım, youtube da çok video izledim. İç kapı boyama, onarım vs. Boyayı güzelce soyduktan sonra en ince zımpara ile bastırmadan çizmeden zımparalamalı.
Sizin kapı kollarının malzemesi nasıl, boyası nasıl, aşınma mı var yoksa boya mı kalktı. Ona göre bir yol izlenebilir. Softtouch denen malzeme değilse işiniz daha kolay. Orijinal gibi olur.

Sert plastik, soyulma olmadi da renk solması basladı

Önceki aracım için çok araştırmıştım, youtube da çok video izledim. İç kapı boyama, onarım vs. Boyayı güzelce soyduktan sonra en ince zımpara ile bastırmadan çizmeden zımparalamalı.
Sizin kapı kollarının malzemesi nasıl, boyası nasıl, aşınma mı var yoksa boya mı kalktı. Ona göre bir yol izlenebilir. Softtouch denen malzeme değilse işiniz daha kolay. Orijinal gibi olur.

Taner

0
Aracınız
Civic FB7 2012
Geçen ay ben yaptım kapı tutamaklarını söktüm sıfır zımpara ile zımparaladım. Akrilik sprey boyadan alıp 2 kat boyadım.Henüz bi solma yada renk atma olmadı gayet güzel (Bana göre) :) görünüyo.

aytaç

0
TRY 351.21 21% İndirim | Honda Civic için 9th 2012 2013 2014 araba kapı kol dayama pencere kaldırma anahtarı düğmesi dekorasyon kapak çıkartmalar araba Styling için ABS

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri