fb7 icin çinden aldigim 9 inc android double teyp incemelesi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bir arkadaşım da aracı firma ile teyp işi yapıyor. Almak istediğiniz cihazların linkini bana atarsanız belki daha düşük fiyat alabiliriz ya da en kötüsü gümrük vergisi muafiyeti olur.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam bu konuyu biraz açalım ben bu ara multimedya bakıyorum :)

gkosu

0
Aracınız
Metin cigerci ile benim irtibatim oldu yakin zamanda suan elinde fb7 cihaz kalmadigini mayis ayinda andorid 7 cihazlarinin gelecegini soyledi fiyat olarakta 1150+150 tl montaj oldugunu soyledi

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gkosu

0
Aracınız
Pendikte ve atasehirde yerlerinin oldugunuda soyledi urunlerinin garantili oldugunu bildirdi ayrica urunun inceleme videosunu da paylasti ama fb6 kasaya uyguladiginin videosunu paylasti urunu tanimamiz acisindan

gkosu

0
Aracınız
videodaki cihaz fd6 ve android 6 siz buna takılmayın genel kullanımla ilgili fikir edinmeniz için izleyin kamera hk da da bilgi bulacaksınız

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam bu konuyu biraz açalım ben bu ara multimedya bakıyorum :)
İşyerinde bir arkadaş var. Gümrükte mal çeken aracı bir kuruluş ile anlaşmış. Teyp getiriyor, hatta parası olunca kendine 8 10 tane çekip milletin 500 600 e bir hevesle aldığı teyp leri 400 e felan veriyor. Kendine çektikleri genelde oem oluyor ama nokta atışı linki sipariş de alıyor. Kendisi ne kazanıyor bilmiyorum ama en kötü şartlarda gümrük derdin olmuyor. Ürünler konteyner ile geldiği için de sipariş süresi 1 ayı buluyor. Bildiği kişilerden ürünü teslim edene kadar para almıyor. Opsiyonlu test seçenekli de var. Yanılmıyorsam x dolara ürün fonksiyonel olarak test ediliyor, daha sonra kargolanıyor. Bir de siparişlerde çerçeveli seçmek lazım yoksa harici çerçeve bulmak lazım montaj çerçeveli ise. Bildiğim bu. Ama çocuk alışverine sadık birisi.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gkosu

0
Aracınız
Ben suan maddi durumdan oturu alamadim ama facebook sayfasinda surekli paylasim yapiyor metin bey alanlarda memnun gozukuyor urunler android 7 mis ayni zamanda

Geri