Fb7 için jant tavsiyesi

başar

0
Arkadaşlar merhaba daha önce aracım da 8.5 ofsetli 18'' lik fifteen 52 vardı jantlarımı sattım şimdi te37 almaya karar verdim fakat şöyle bir problemim var.
Acaba önlere 8 ofset arkaya 9 ofset taksam arka tarafta sürtme yaşar mıyım aracına 9 ofset jant takan var mı aramızda yardımcı olursanız sevinirim...

8.5 ofsetli 18'' lik fifteen 52 jantlarla resim var mı bende jant alıcam bakıyorum resmi varsa güzel olur [MENTION=867]başar[/MENTION]

Trust

0
Aracınız
Arabaya yazık etmiş arkası traktör lastiği takılmış gibi bence. Başka hicbir aksesuar yok kettle ile demlenen çay gibi yavan olmuş.

başar

0
dostum arabayı karalamaya gerek yok ki beğenmez beğenmezsin yani yok traktör lastiği yok ketılda da demlenen çay falan gerek yok böyle konuşmalara.arkadaş jantlı fotoğrafını istediği için ekledim fotoğrafları.
senin aracında da bady kit var sadece ben buna ragmen emek verilmiş diye güzel olmuş yazdım yorumuna. [MENTION=6]avansis[/MENTION]
bizde biliyoruz arkasının havada olduğunu o zaman yay almamıştım öyle kaldı önde de custom coil olduğu için basık

Trust

0
Aracınız
Aracın sizin olduğunu bilmiyordum arkadaş resim ile örnek isteyince netten bulmuş konunmuş sandım.sizin de net jant araştırdığınızi düşündüm afedersin.

[MENTION=867]başar[/MENTION] teşekkür ederim gayet hoş tam yandan da bir resim istesem arabada maşallah hoş olmuş ben begendim jantlar hiç aklımda yoktu ama çok hoşuma gitti güzel bir uyum yskalamışssınız tebrik ederim :)

Tapatalk'tan gönderiyorum hemde iphone ile :) :) :)

başar

0
[MENTION=867]başar[/MENTION] teşekkür ederim gayet hoş tam yandan da bir resim istesem arabada maşallah hoş olmuş ben begendim jantlar hiç aklımda yoktu ama çok hoşuma gitti güzel bir uyum yskalamışssınız tebrik ederim :)

özelden atarım diğer pc de yandan görünüşlü fotoğrafları vardı. [MENTION=642]TLGTPTS[/MENTION]

[MENTION=867]başar[/MENTION] eyvallah dostum teşekkürler

Geri