Fb7 ışıklı kapı eşiği

Trust

0
Aracınız
Arka eşik in aydınlatma uzunluğu önde de olsa idi güzel olurmuş.

Aracınız
hocam merhaba, ben ışıklı kapı eşiği satın alıp montajını yaptırdım ancak sormak istediğim bir şey var. Benim kapı eşiklerinin 4üde ışıklı olmasına rağmen sadece şoför kapısı açıldığı zaman diğerleride yanıyor. Mesela ben arabada iken ön yolcu kapısı açıldığında o kapının ışığı yanmıyor. Acaba bir montaj hatası mı yaptırdım yoksa sizdekilerde bu şekilde mi ?

Aracınız
Farlara bağlanmış gibi duruyor dikkat edin sadece şoför kapısını açtığınızda arabanın farları yanar bence bununla alakalı

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
@ YorgunFilozof

Montaj hatalı... aynısı bende var kendim montaj yaptım ( bayağı zor ama ) , montajı yapan arkadaş sürücü tarafından ana hattı çekmiş.. o yuzden yanmıyor sizinkiler

bende ki sistem de sol kanat ( ön arka ) sağ kanat ( ön arka ) ama ben de ön kapılara ayarladım , sol ön açılında arka da yanıyor , ama arkamdaki kapı açılsın yanmaz... aynısı sağ içinde geçerli :D

NOT: montajı oldukça zor bi iş , bilginiz olsun :D

Aracınız
Bende montajı kendim yaptım tavan lambasından bir sağa bir sola hat cektim hem
Öne hem arkaya bağlantı yaptım bana oldukça kolay geldi 9 aydır da kullanıyorum Bi sıkıntı çıkmadı

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
Tavan lambasından hat çekmişsiniz tavan korumasını sökerek doğru mu ?

switch kısmı sıkıntı onu demek istemiştim. ben de kapılardan aldım yanma işlemini :D

Geri