FB7 JANT MODELLERİ

:) sonuç olarak gerçekten hoş jant. Benim evle is arası ve ev çevresi yollar çok lanet. O yüzden yay işine giremiyorum 18 jant da çirkin duracak diğer türlü şöyle füme veya siyah 17 bise arıyorum esasen ama bunların da orj. 17 si yok 18 hep. Canımı sıkıyo ya :(

Aracınız
:) sonuç olarak gerçekten hoş jant. Benim evle is arası ve ev çevresi yollar çok lanet. O yüzden yay işine giremiyorum 18 jant da çirkin duracak diğer türlü şöyle füme veya siyah 17 bise arıyorum esasen ama bunların da orj. 17 si yok 18 hep. Canımı sıkıyo ya :(
Yay şart

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Bende aracı satmak durumunda kalmazsam bu janttan takıcam araç beyaz olduğundan mat ya da siyah parlak jant araca çok hoş duruyor bir de arkaya çift egzos görünümlü bir body kit olursa tadından geçilmez :)

Aracınız
Peki dostum 18 jant ve 4 cm voglant yay taksak kaç cm alçalma olur araçta. Altını sürtme endişesiyle soruyorum :s
Jant ve uygun lastik yükseklikte değişme yapmıyor da yay 4-4,5 cm indiriyor. Önceki gibi dan dun gezmiyorsunuz. Aliağanın yollar yapıldı. Rahatladım ben. Ama öyleyken de daha dikkatli oluyor insan. Bence değer arabaya bakış açınız bile değişiyor. Daha çok seviyorsunuz....

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
bizim araçlarda 17 janta en uygun lastik ebatı nedir arkadaşlar 215 50 17 , 215 45 17, 225 45 17 ben anca bu ebatlara kadar indirgeyebildim işi :D birde 17 jantla spor yay olmadan kullanan varmı acaba ?

Lastik ölçüleri jantin boyutlarına gore değişir.225 en geniş tabanlısı oluyor iste hocam.Bende su kıs ayları geçsin 17'yi yaysız takıcam.Baktim dedikleri gibi cok sırıtıyor spor yay kullanacam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri