Civic FB7 Fb7 Karter ve Motor Koruması Hakkında...

Gkn01

0
Ad Soyad
GknK01
Aracınız
Civic FB7 2013
S.a arkadaşlar 2013 Fb7 Eco elegance Aracımda karter ve motor koruması yok . Orjinalinde varmı yokmu onuda bilmiyorum. Ben aracı 2. el aldım bu yüzden daha önceden de olup olmadığı hakkında bir fikrim yok. Biraz araştırmalarım neticesinde karter ve motor korumasının eklediğim bu foto'daki gibi olduğunu öğrendim>>>>>>> Karter koruma1.jpg <<<<<<<<<<<<<

bugün 3 çıkmacı 2 yedek parçacı gezdim hepside bana böyle bir parça ilk defa gördüklerini ve asıl karter ve motor korumanın WhatsApp Image 2020-02-06 at 09.33.13.jpeg <<<< Bu parça olduğunu söylediler.

Şimdi benim sormak istediğim 2. Fotoğrafta görünen parça aksesuarmı yoksa gerçekten Karter ve motor korumasımı yani fabrika bu parçayı ürettiği tüm araçlara takıyormu. Çünkü ben çok alakasız buldum.

Ekli dosyalar

• Karter koruma1.jpg
    Karter koruma1.jpg
    295.4 KB · Görüntüleme: 104
Aracınız
Civic FB7 2014
S.a arkadaşlar 2013 Fb7 Eco elegance Aracımda karter ve motor koruması yok . Orjinalinde varmı yokmu onuda bilmiyorum. Ben aracı 2. el aldım bu yüzden daha önceden de olup olmadığı hakkında bir fikrim yok. Biraz araştırmalarım neticesinde karter ve motor korumasının eklediğim bu foto'daki gibi olduğunu öğrendim>>>>>>> Ekli dosyayı görüntüle 257000 <<<<<<<<<<<<<

bugün 3 çıkmacı 2 yedek parçacı gezdim hepside bana böyle bir parça ilk defa gördüklerini ve asıl karter ve motor korumanın Ekli dosyayı görüntüle 257001 <<<< Bu parça olduğunu söylediler.

Şimdi benim sormak istediğim 2. Fotoğrafta görünen parça aksesuarmı yoksa gerçekten Karter ve motor korumasımı yani fabrika bu parçayı ürettiği tüm araçlara takıyormu. Çünkü ben çok alakasız buldum.
İlk foto karter koruöası diğerine bende bilmiyorum

Geri