Fb7 krom kapi kolu

bzkl

0
Mrb arkadaslar civic dream 2016 aracim icin krom kapi kolu almak istiyorum diger paketlerdekiler yedek parca olarak satiliyormus tanesine servis 350 tl istiyor turkiyede un yapmis omsaline ve sdizayn gibi bu krom kaplama malzemeler ureten markalar hondanin direk paslanmaz celik kapi kolu kaplamasini kendilerine urettirmedigini soyluyorlar yurt disindan gelen ABS krom plastik uzeri krom kaplama urun var bilgisi olan var mi bu urunu alip kullansak aikinti olurmu acaba omru ne kadar olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Mrb arkadaslar civic dream 2016 aracim icin krom kapi kolu almak istiyorum diger paketlerdekiler yedek parca olarak satiliyormus tanesine servis 350 tl istiyor turkiyede un yapmis omsaline ve sdizayn gibi bu krom kaplama malzemeler ureten markalar hondanin direk paslanmaz celik kapi kolu kaplamasini kendilerine urettirmedigini soyluyorlar yurt disindan gelen ABS krom plastik uzeri krom kaplama urun var bilgisi olan var mi bu urunu alip kullansak aikinti olurmu acaba omru ne kadar olur

Hocam linkteki ürünü alın deneyin derim, pahalı bir şey değil kaybedecek bir şeyiniz olmaz ;)

http://tr.aliexpress.com/item/ACCES..._1&btsid=77c8a1da-37cf-4e1a-8ac9-c71904958643

bzkl

0
Tesekurler silikonla yapistirmayayim alip kullanalayim diyorum atma felan olursa degistiririm

bzkl

0
Arkasaslar mrb
Aracinda kromajli kapi kolu olupta kromajsiz kapi kolu ile degistirmek isteyen varsa degisebiliriz

bzkl

0
Ankarada yasiyorum bu arada hani araca bady kit yaptirip black edition a cevirmek isteyen olabilir black edition da kollar kromjsiz biliyorsunuz tsk

mkupcu

0
Aracınız
merhaba arkadaşım bu attığın link benim honda civic 2015 dream araca uyumluudur acaba bursada bulamadım dönüş yaparsanız sevinirim uyumluysa sipariş vericem

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
merhaba arkadaşım bu attığın link benim honda civic 2015 dream araca uyumluudur acaba bursada bulamadım dönüş yaparsanız sevinirim uyumluysa sipariş vericem

Hocam linkteki açıklamaya göre uyumlu gözüküyor, sağlama almak için satıcıya sormanız en doğrusu olacaktır.

bzkl

0
Mkupcu hocam ben gittigidiyordan altim taktim ana simdi satilmiyo kapanmis urun uyuyor bizim araclara

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri