FB7 - Led sis farı

FB7 - Led sis farı

Tamponu sökmeye gerek yok. Sis üzerinde dışardan tek bir vida var, oku söküp Dışa doğru zorlayınca çıkıyor.

LED'lerin hepsi sinyallerle birlikte yanmıyor zaten. Ben özellikle bunu aldım.

Sizde bunu alsanız bile sinyal için olan kabloyu bağlamazsınız olur biter. Şart değil yani

@Excalibure5

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ynt: FB7 - Led sis farı

Hocam alt sis farının ampülü değiştiriken elektrikçi body kitten dolayı sis farını sökememişti
Bu yüzden ampülü arkadan değiştirdi
Sizde de body kit var
Led i takarken sorun olmadı mı?
Çünkü body kit sis farının kenarında kalan plastiği alttan birazcık örtüyor sanırım

body kite çok hafif bastırarak ben çıkardım , o hiç sorun olmadı.

[member=453]Excalibure5[/member]

Aracınız
Civic FB7 2013
arkadaşlar aranıza yeni katıldım öncelikli olarak bende bu led işine girdim eskişehir serviste 450 tl kadar bi mebla ödedim sıkıntım şu sadece güdüz farlarına bağlamışlar farları açtığım zaman ledler sönüyor anlayacağınız ya gece far açmadan gitmem gerek yada gündüz tadını çıkarmam gerek servisi arayıp söylediğimde sadece gündüz yanar diğer yerlere bağlama gibi bişey söz konusu olamaz şasi yapar dedi acaba farlara cidden bağlanmıyormu

Aracınız
Civic FB7 2013
Gündüz farına bağlı olsa ışık kısıldığında ledlerin de kısık kanması gerekirdi. Ledler kısılarak yanar, dışarıda bir elektrikçiye giderek isteğinizi belirtin o şekilde bağlarlar.

acaba sadece bendemi böyle bi durum var eğer öyleyse bağlayanlarda sıkıntı var demektir şimdi bide ayrıca masraf çıkacak :)

Trust

0
Aracınız
acaba sadece bendemi böyle bi durum var eğer öyleyse bağlayanlarda sıkıntı var demektir şimdi bide ayrıca masraf çıkacak :)
Bende yok ama olana arkadaslarimda farlar açıldığında gündüz farları gibi düşük kademede yanması gerek ya ledin sistemi kabul etmiyor yada servis baş dan atmış hocam.

Aracınız
Civic FB7 2013
Bende yok ama olana arkadaslarimda farlar açıldığında gündüz farları gibi düşük kademede yanması gerek ya ledin sistemi kabul etmiyor yada servis baş dan atmış hocam.

sistemi kabul etmiyorsa neden takıyorlar orası ayrı bi tartışma konusu :) şimdi diyorsunuzki hocam kısılarak yanmaya devam etmesi gerekir yani

Geri