FB7 - Led sis farı

Aracınız
servis şasi yapar deyip salladığına göre bunu elektrikçiye götürmek lazım o zaman peki kısılmadan yanmaya devam ettiremezmiyiz farları açtığımızda

Eğer modülünde Kısık yanmadı için devre yoksa düşük kademe yanmaz.

Farlar açılınca sönmesi için far veya kablolara bağlanan bir kablo var. Bu kablo bağlanmaz ise gece farlar açılınca yanmaya devam eder.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Civic FB7 2013
Eğer modülünde Kısık yanmadı için devre yoksa düşük kademe yanmaz.

Farlar açılınca sönmesi için far veya kablolara bağlanan bir kablo var. Bu kablo bağlanmaz ise gece farlar açılınca yanmaya devam eder.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bugün bi abimin yanına gittim oda aynısını yaptırmıştı servisten durumu anlatırken far açılınca kapanıyor demi dedi evet abi dedim benimkide öyleydi dedi servisin yaptığı o şekilde oluyor dedi bi elektirikçiye git bi aparat takıyo öyle yanmaya devam ediyor dedi yalnız ben 4 5 kere gittim anca halledebildi dedi sizce gitmelimiyim

bugün bi abimin yanına gittim oda aynısını yaptırmıştı servisten durumu anlatırken far açılınca kapanıyor demi dedi evet abi dedim benimkide öyleydi dedi servisin yaptığı o şekilde oluyor dedi bi elektirikçiye git bi aparat takıyo öyle yanmaya devam ediyor dedi yalnız ben 4 5 kere gittim anca halledebildi dedi sizce gitmelimiyim

Hocam elektrikçi o arkadaşınızda o layi çözmüş sizinkini tek seferde halleder gibi geliyo bana

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
servisi aradım dedim böyle böyle dışardan yaptırıcam garanti dışı kalır dedi servise gidecem ya bunu adam akıllı ayarlayın yada sökün diyecem :)
Diğer illerde serviste yaptıran araçların kısılarak yanıyor diyip bunu belirtin de ona göre uğraşıp yapsınlar. Dışarıda yaptırırım diye hiç söylemeseydiniz keşke :D

Sercan

0
Aracınız
[MENTION=546]pissed26[/MENTION] Hocam aynı üründen bende İzmir Terakki'de taktırdım gündüz parlak yanıyor gündüz farları ile birlikte gece ise farlar yandığında ışığı kısılıp devam ediyor yanmaya

Aracınız
Civic FB7 2013
Diğer illerde serviste yaptıran araçların kısılarak yanıyor diyip bunu belirtin de ona göre uğraşıp yapsınlar. Dışarıda yaptırırım diye hiç söylemeseydiniz keşke :D

söyledim onuda söyledim hocam mesela [MENTION=214]Sercan[/MENTION] arkadaşımızda yaptırmış kısılarak yanmaya devam ediyor diyor ben bunuda belirttim bugün serviste abicim adı üstünde gündüz farı diyip çıkıyor geri söktüreceğim yapacak bişey yok eski orjinal sis başlıklarımıda geri taktıracağım

Aracınız
Civic FB7 2013
sabah erken saatte sis vardı sis farını açtım haliyle adı üstüdne gündüz farı olan led gündüz bile yanamadı :D böyle saçma bi sistem olamaz ya eskişehir harbi saçmalamış bu konuda.duv.

Geri