Fb7 led sistemi.

Trust

0
Aracınız
ek8m54o.jpg

Aracım da amper renkte çift kademelinyanan drl ampül bulunmakta!

AFir1L6.jpg

Led teknolojisine uzak biri olarak farkı ancak kullanınca anlıya bildim.
Tr şuan bu ledleri bulmak oldukça zor!! Amozon yahhut ibay tarzı yabancı sitelerden temin etmek mümkün yanlız şuan dolar kuru yuzunden fiatlar çok pahalı!! (38$)+ kargo!

Hemen piyasada 20 tl var diye aklınıza gelebilir ama piyasadaki hıcbir led putco kadar kaliteli deyil malesef!!
Bunu forumdaki @ska67 uye abimizdende örenmeniz mümkün.
Yanlız plasma marka olanların bir sıkıntısı var radyoda hatrı sayılır çızırtı yapmakta çok radyo dinlemeyen biri olarak bu benim için pek önemli deyil.

Radyo lazim bile olsa cepten aux dan baglanıp radyo açıyorum pek sorun olmuyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Fb7 led sistemi.

İsmail hocam soru sormak için, led ile ilgili birisinin konu açmasını bekliyordum şanslı isim siz oldunuz :)

Ben başlangıç olarak farlardan ziyade, plakalık aydınlatması, iç aydınlatmayı değiştirmek istiyorum, siz bunları led yaptınız mı, yaptıysanız hangi ampulleri almam gerekiyor?

Trust

0
Aracınız

Hocam piyasadaki ledlerde iş görüyor ama ben bunu uzun zaman önce buradan almıştım.

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B004D...3cd4acfeadba7e6aeee57f1#ref=pd_aw_sims_auto_1

Bunlarım mavi yanan türlerinide kapı açtıgımız zaman yeri aydınlatan yer için almıştım guzelde oldu.
Yurt dışından almak istemiyorsanız piyasada bulunan dipsiz t10 tipi yanlış hatırlamıyorsam işinizide layikinle halledecektir.

Trust

0
Aracınız

Bagaj ve torpido içinde alın aydınlatma malesef çok yetersiz.

Led e geçince bir nepze daha iyi oldu özellikle torpido yarın arabaya indigimde unutmassam resimlerini atarım ;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=avansis link=topic=48.msg248#msg248 date=1390596979]
Bagaj ve torpido içinde alın aydınlatma malesef çok yetersiz.

Led e geçince bir nepze daha iyi oldu özellikle torpido yarın arabaya indigimde unutmassam resimlerini atarım ;)
[/quote]

Zahmet olacak hocam teşekkür ederim.

Yurt dışında alışveriş sık sık yapıyorum, üzerinde konuştuğumuz bütün yerlerin duy tipi T10 mu oluyor, aşağıdaki linkteki ampulü nerelere kullanabilirim ?

http://www.buyincoins.com/item/39012.html

Trust

0
Aracınız

Evet hocam t10 bu tarz dipsiz işinizi gorur gitti gidiyor sahibinden de bulabilirsiniz.

Ama stop olsun ön drl olsun onlar önemli siz ilk önce bunları halledin gerekli linkleri gonderirim size ;)

Geri