Bende senin cekecegin video için şimdiden teşekkür ederim

abi helal olsun sana valla sabrına hayran kaldım.ölçüm yapcam diye 25 dk bunu bekledin ya süper adamsın sen ya. ayrıca sırf bunu yapmak için kızılötesi derece aldığını da biliyorum

Trust

0
Aracınız
abi helal olsun sana valla sabrına hayran kaldım.ölçüm yapcam diye 25 dk bunu bekledin ya süper adamsın sen ya. ayrıca sırf bunu yapmak için kızılötesi derece aldığını da biliyorum
Benimkisi merak doktorum zevkle 25 dakika bekledim hep endişe vardı birşey olurmu olmazmi diye kendimde tecrübe etmek istedim .ettiğim tecrübeyi de siz arkadaşlarım ile paylaşmak istedim.
Çok teşekkür ederim sagol.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bende senin cekecegin video için şimdiden teşekkür ederim
Abi inan sirf senin icin simdi inip video cektim karanlikta cok iyi cikmadi, yine de yukliyim dedim ama tapatalktan yuklemedi hata veriyor. Bulundugum yerdeki internet sıkıntılı kendi evime gidince yukleyecegim :)

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Trust

0
Aracınız
Abi inan sirf senin icin simdi inip video cektim karanlikta cok iyi cikmadi, yine de yukliyim dedim ama tapatalktan yuklemedi hata veriyor. Bulundugum yerdeki internet sıkıntılı kendi evime gidince yukleyecegim :)

Sana bir daha bise dersem iki olsun
Gecenin bu saatinde anlamayan adam deli ya bu ne yapıyor demiştir
Bana verdigin değer için ayrıca teşekkür ederim sagol can kardeşim

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Sana bir daha bise dersem iki olsun
Gecenin bu saatinde anlamayan adam deli ya bu ne yapıyor demiştir
Bana verdigin değer için ayrıca teşekkür ederim sagol can kardeşim
Yoldan gecenler donup baktilar valla ama hic orali olmadim bana ne bakarsa baksinlar :D Abi senin konudaki emeginin yaninda benim yaptigim ne ki :) 2 3 gune donucem kendi evime o zaman yuklerim artik :)

Trust

0
Aracınız
Yoldan gecenler donup baktilar valla ama hic orali olmadim bana ne bakarsa baksinlar :D Abi senin konudaki emeginin yaninda benim yaptigim ne ki :) 2 3 gune donucem kendi evime o zaman yuklerim artik :)

Tamam kardeşim sagolasin

Bende geçenlerde parkları açık bıraktım 70 dk sonra bastım çalıştı. Demek 70 dk ya kadar sorun yok.not: parklar ön arka led
Normal ampül daha çok çekecektir

Geri