Hakan Uzun

0
Yönetici
Sisler kötü olmuş. Onları çıkar bana gönder hemen :D Güle güle kullan tekrardan, bu lpg dolum ağzını benzin yerine ben de almak istiyorum aslında ama sürekli orayı açmak teli aşındırırsa diye vazgeçtim :) İçine kurt düşüriyim 8)[;)]
[MENTION=194]Can[/MENTION] gel dicem abi burda hallettiriyim seninkide ama mesafede uzak be abi..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakan Uzun

0
Yönetici
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] belli olmaz belki yolumuz duser :) [MENTION=42]eternaltr[/MENTION] bende beyaz 1 cift var bosta, geri vitese takacaktim gerek kalmadi istersen gonderiyim.

[MENTION=194]Can[/MENTION] her zaman beklerim..

mace

0
Aracınız
arkadaşlar ön gündüz parkları davlumbazı sökerek mi takmak gerekiyor birde dirençler için lehim şart mı elektrik bandı ile bantlasak sorun mu verir

mace

0
Aracınız
sinyallerim dirençlerimden önce geldiği için arka sinyalleri ve ön gündüzleri ledledim, ama direnç yok, önler normal sinyal arkalar led, biraz bekledim senkronda kayma olmadı ? bu şekilde tesisata zarar verir miyim malum ledin harcamadığı bir enerji var bunu önler mi tolere ediyor acaba fikirleriniz nedir ?

mace

0
Aracınız
Denerken sağ sol sinyal vermek yerine 4lüleri yaktıysanız hatayı orda yaptınız demektir :) Sağ sol sinyal verince hızlı yanmaya başlayacak sistem. Ön arka led yapıp sisteme ek olarak bir ampul daha bağlayabilirsiniz gelene kadar.

aynen öyleymiş hocam indim sağ sinyali bi çevirdim tıkır tıkır tıkır :) ne yapalım bekleyecez bu çinli postacıları :)

Geri