Trust

0
Aracınız
[MENTION=6]Trust[/MENTION]
benden önce davranmışsın :)
[MENTION=4486]Oflu.6161[/MENTION]
unutmadan sinyaller için direnç kullanman lazım kablo kesip biçmeden alnamam dersen
https://tr.aliexpress.com/item/2pcs...xaJhwf&detailNewVersion=&categoryId=200002080
ürün elime bugun ulaştı daha deneme şansım olmadı ama ilk izlenimim malzeme olarak kaliteli birşey çalıştırmam için ledleri beklemem lazım
Oflu şuan fat error vermez ise iyidir.

Aracınız
valla hocam ne yalan söyleyeyim ben çıkamadım bu işin içinden vaz geçtim gibi birşey oldu elli çeşit olay varmış gibi geldi bana yada bir yandan çalışıyorum diyede kafa basmadı bende ben kolay diye düşündüm ama çeşitler çeşitler çeşittler aldı başını gitti karıştım kaldım

aslında isteğim yazınca cok kolaymış gibi geliyor bana

uzunları beyaz led yada xenon aydınlatma yapmak istedim

gündüz lelerini bendekiler açık sarı onun yerine koyu sarı yada kırmızı yapmak istedim

iç aydınlatmalarım sarı orjinal hali yani bunun yerinede daha aydınlık yapan beyaz yapmak istedim

kapı altlarını da sarı ve çok düşük aydınlatma olduğundan dolayı onlarıda beyaz aydınlatma yapmak istedim güçlü

bagaj aydınlatmam cok düşük onuda beyaz yapmak istedim oda güçlü olsun istedim

başkada birşey istemedim benim ki masum bir isteksi sadece :) sonra bir anda kendimi atomu parçalamaya çalışan biri gibi hissettim eğer bunu yaparsam dünyayı kurtarmış olacağım sandım :) birde bu saydıklarımın dışında başka aydınlatmalar var stoplar falan onlarda kafa karışıklılığı oluşturdu bende orjinaller çok mu kötü demeye başladım kendi kendime ve ve ve ve sonrada dedim ki kendi kendime yine bu bir rüya kalk sabah oldu dedim :) :D :D :D ve uaytndım :D

Trust

0
Aracınız
valla hocam ne yalan söyleyeyim ben çıkamadım bu işin içinden vaz geçtim gibi birşey oldu elli çeşit olay varmış gibi geldi bana yada bir yandan çalışıyorum diyede kafa basmadı bende ben kolay diye düşündüm ama çeşitler çeşitler çeşittler aldı başını gitti karıştım kaldım

aslında isteğim yazınca cok kolaymış gibi geliyor bana

uzunları beyaz led yada xenon aydınlatma yapmak istedim

gündüz lelerini bendekiler açık sarı onun yerine koyu sarı yada kırmızı yapmak istedim

iç aydınlatmalarım sarı orjinal hali yani bunun yerinede daha aydınlık yapan beyaz yapmak istedim

kapı altlarını da sarı ve çok düşük aydınlatma olduğundan dolayı onlarıda beyaz aydınlatma yapmak istedim güçlü

bagaj aydınlatmam cok düşük onuda beyaz yapmak istedim oda güçlü olsun istedim

başkada birşey istemedim benim ki masum bir isteksi sadece :) sonra bir anda kendimi atomu parçalamaya çalışan biri gibi hissettim eğer bunu yaparsam dünyayı kurtarmış olacağım sandım :) birde bu saydıklarımın dışında başka aydınlatmalar var stoplar falan onlarda kafa karışıklılığı oluşturdu bende orjinaller çok mu kötü demeye başladım kendi kendime ve ve ve ve sonrada dedim ki kendi kendime yine bu bir rüya kalk sabah oldu dedim :) :D :D :D ve uaytndım :D
Hocam bundan daha anlaşılır olanı benim alıp size getirip ayağınıza montaj yapmam demek. affınıza sığınarak klasik birşey tavsiye etmek istiyorum gece saat 00.00 dan sonramı denesek öğlen 12 ye yol kat etmiş oluruz ..
olmuyor ise biraz ara verin yapmak için kafayı yormayın sindire sindire yazdıklarımı tekrar okuyun zamanla kafanız daha iyi algılar şimdilik başka işlere yada başka uğraşlara yoğunlaşin buna takmayın kendi kendine oluştuğunu sizde göreceksiniz.

Aracınız

Tavsie için sağol hocam fakat eksik biliyorsunuz bizde gece 12 den sonra başka kafa çalışıyor ;) o yüzden şuan gayet normal kafadayım herşeyin bi kolay yolu vardır kolay anlatım yoluda vardır bunu da unutmamak gerekir sanırım benim yazdıklarımdan yola çıkarak kendimi yanlış anlatmışım ben sadece işin espirisindeyim oda kendimi yanlış anlatmamı sağlamış

Saygılarla

ukirdi

0
Hahaha oflu bunları görünce aracı saticak :)))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trust

0
Aracınız

Tavsie için sağol hocam fakat eksik biliyorsunuz bizde gece 12 den sonra başka kafa çalışıyor ;) o yüzden şuan gayet normal kafadayım herşeyin bi kolay yolu vardır kolay anlatım yoluda vardır bunu da unutmamak gerekir sanırım benim yazdıklarımdan yola çıkarak kendimi yanlış anlatmışım ben sadece işin espirisindeyim oda kendimi yanlış anlatmamı sağlamış

Saygılarla
Şanslı olan taraftasiniz bırakın ledi filan 3. Stop lambasını söke bilmeyi günlerce konuştuk nasıl çıkar nasıl eder aldığımız led o yuvaya oturur mu diye. Elimden gelen bu inanın daha birşey yapamıyorum.

StarGT

0
Aracınız
Arkadaş FatalError vermiş bile :)
bence o kadar kasma kendini. bende senin gibiydim bazı arkadaşlardan bir kaç defa görünce işin kolay oldugunu anlıyorsun.
sana tavsiyem hepsini birden yapma eger kendin yapacaksan Aracın önden arkaya dogru git. önce uzun led ler ve gündüzleri değiştir daha sonra arkalara geçersin. ama seni en çok ugraştıracak gündüz farları :)

Aracınız
[MENTION=788]ukirdi[/MENTION]

Aracı satmayı düşünmüyorum ya o kadar da değil.Fakat bir işi yapmak istiyorsan eğer kendin araştırıp kendin yapacakmışsın ben bunu anladım. ;)

Trust

0
Aracınız
[MENTION=788]ukirdi[/MENTION]

Aracı satmayı düşünmüyorum ya o kadar da değil.Fakat bir işi yapmak istiyorsan eğer kendin araştırıp kendin yapacakmışsın ben bunu anladım. ;)
Hocam yemek hazır lokmayı ağaza götürme kısmındasiniz ama kısmet değil ise ağıza götürülen lokma yere düştü mü düşer gider kısmet meselesi.
Dediğim gibi biraz zaman geçip dinlenin hiç bu kadar zor olmadığını göreceksiniz. Sonra gelsin ledler gelsin öndeki arabalara sebepsiz yere selektör yapıp istanbul sokaklarında havanizi basmak kalacak. Hele uzunlar daki o çakma yokmu sanırsın arkadaki bentley adam öyle sağ atıyor kendini.

Sen tek tek siparişi ver adım adım değiş kafan karışmasın zaten çin den hepsi aynı kargoda gelmeyecek en sağlıklısı bu bence :)

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri