Civic FB7 Fb7 lpg de seyir halinde vuruntu silkeleme

Ad Soyad
SALİH KAPLAN
Aracınız
Civic FB7 2013
Herkese merhaba bir lpg sorunum daha var değerli arkadaşlar. Araç seyir halinde giderken gazdan ayağımı çekip tekrar basınca tak diye vuruntu oluyor ve araç silkeleniyor mesela sola çıkıp sollama yaparken gaza asılınca da vuruntu oluyor. Işıklarda duruncada rölantiden düşüp istop ediyor. Bu sorun benzinde hiç olmuyor. Bujiler yeni değişti, lpg diyafram değişti. Çözüm için böyle sorun yaşayanlar olduysa veya fikirlernizi beklemekteyim. Saygılar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam merhaba aynı silkeleme benim aracımda da mevcut 2015 manuel araç bu konu üzerine çok uğraştım orijinal yağlı motor kulağı değiştirdim sorun bu sure çözüldü sonra yine başladı ,,

subap ayarı boğaz kelebeği temizliği yaptırdım çok fark etmedi,

İç aks kafalarında boşluk vardı hafif onlar sanayide bakım gördü bu olayı en iyi o engelledi uzun süre hiçbir sorun yaşamadım vites geçişlerinde bile vuruntu vardı oda gitti ama bir süre sonra yine başladı

En son şanzıman alt kulağını yan sanayi taktım bir miktar azaldı ama tamamen kesilmedi

Sorunu tam olarak çözebilmiş değilim ama en güzel sonucu aks kafa onarımında almisdim ama oda uzun soluklu olmadı ne yapılabilir artık bilmiyorum

CPH2219 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
SALİH KAPLAN
Aracınız
Civic FB7 2013
Bugün erdeniz otogaza gittim (ankara şaşmazda) bu sorunu eğer benzinde yapmayıp lpg de yapıyorsa: sorunu lpg manifolda bağlanan nozullarda, enjektör hortumlarda ve manifoldda delinen yerlerde aramak gerekiyor kesinlikle bende bu konuda böyle düşünüyorum.Bugün nozullar ve hortumlar değişti Yarın deneyeceğim umarm bu silkeleme son bulur.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri