FB7 Lpg dönüşümü sonrası benzin göstergesi hk.

Atikerin de var diye biliyorum. Atiker Lpg servisine sorun

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Atiker servislerinide aradım ama aydınlanamadım.birisi atikerin var garanti veremem dedi. Biri biz atikere brc takıyoz çalışıyo dedi. Biri biz atikere taktık çalışmadı dedi kararsızlık içinde kaldım ya böyle devam edecem yada burdan bi arkadaş taktırıp verim alırsa yaptıracam çare yok heralde

D6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Atiker servislerinide aradım ama aydınlanamadım.birisi atikerin var garanti veremem dedi. Biri biz atikere brc takıyoz çalışıyo dedi. Biri biz atikere taktık çalışmadı dedi kararsızlık içinde kaldım ya böyle devam edecem yada burdan bi arkadaş taktırıp verim alırsa yaptıracam çare yok heralde

D6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Tuhaf atiker kullanan arkadaşlar yardımcı olur umarım. Atiker modül bulamazsaniz brc servisine sorun uyum sağlıyor ise taktirilabilir

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende bakmıştım Module brc için ama depo fulle yakın olduğunda enteresandır benzin göstergesi azalsa bile bir süre sonra değerini buluyor .şuan düşünmüyorum modülü

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Servisler bu kiti ücretsiz takmıyor diye biliyorum. Montajı serviste yaptırırsanız takarlar muhtemelen. Ben montajı mavi denizlerde yaptırdım modül için fiyat farkını verip taktırmıştım. Araç hareket halindeyken benzin de lpg ile birlikte düşüyor, kontak açıp kapayınca tekrar depodaki durumu gösteriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocam siz mavidenizlerde nekadar fiyat farkı verip taktırmıştınız acaba? serviste 300 tl fiyat istediler de...

Aracınız
[MENTION=996]dtbeyaz[/MENTION] Youtubeda videonun altında cevap vermişler. Tüm lpg markarıyla uyumluymuş, fiyatı da çok uygun. İsterseniz firmayı arayıp telefonda da sorabilirsiniz.

Geri