Fb7 LPG dönüşümü

Aracınız
Civic ES7 2005
Arkadaşlar herkese merhaba bilerek ve isteyerek benzinli aldığım fb7 aracima zamlara dayanamadım için LPG taktırmaya karar verdim.önerilenler brc comfort platinium Atiker grand ve Prins teknomax Atiker ile brc arasında baya fiyat farkı var sizce hangi markayı tercih etmeliyim Ankara'da hangi ustayı önerirsiniz teşekkürler

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar herkese merhaba bilerek ve isteyerek benzinli aldığım fb7 aracima zamlara dayanamadım için LPG taktırmaya karar verdim.önerilenler brc comfort platinium Atiker grand ve Prins teknomax Atiker ile brc arasında baya fiyat farkı var sizce hangi markayı tercih etmeliyim Ankara'da hangi ustayı önerirsiniz teşekkürler
BRC yi tavsiye ederim.....
Benzin göstergesine modül taktırırsınız, lpg dolum yerini benzin kapağının oraya yerleştirirseniz,
birde stepne yerine simit tüp,
tadından yenmez...iyi günler.....

Bence Brc f/p açısından güzel...

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Son düzenleme:
BRC yi tavsiye ederim.....
Benzin göstergesine modül taktırırsınız, lpg dolum yerini benzin kapağının oraya yerleştirirseniz,
birde stepne yerine simit tüp,
tadından yenmez...iyi günler.....

Bence Brc f/p açısından güzel...

Son karar tabiki sizin...Saygılar
Katılıyorum tavsiye ederim... BRC 10 numara başka bi benzer konuda söylemiştim Çorum'da ozençler BRC bölge bayi var arayıp fiyat vs kafanıza ne takılırsa sorun.. ben şahsen tanımıyorum fakat Google yorumları memnuniyet var Ankara'ya yakın sırf bunu için gelinebilir... birde eski BRC servisi hocam otogaz var fiyat daha makul ustelik orjinal BRC kulaniyorlar...

herkese selamlar...

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
8 yıldır Atiker grand kullanıcısı olarak sunu söyleyebilirim. Aradaki fiyat farkı uçuk seviyedeyse kesinlikle Atiker. Kötü bir kit değil. BRC yi aratmaz. Parça sorunu yok, ucuz. Servis ağı geniş.

Geri