Civic FB7 FB7 LPG dolum aparatı hakkında

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Bence BRC-2A Müşteri hizmetlerine 2a@2a.com.tr mail atarak şu parçadan bulamıyorum, temin konusunda yardımcı olurmusunuz mağdurum şeklinde durumunuzu anlatın.
Mailden dönüş alamazsanız telefonla müşteri hizmetleri ile görüşün.
Hocam orasıylada telefonla görüştüm, bana dedikleri şey yukarıda yazdığım şekilde oldu yani komple set halinde satılıyor o da tam hatırlamıyorum ama 150-200 TL civarı birşey söylediler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam orasıylada telefonla görüştüm, bana dedikleri şey yukarıda yazdığım şekilde oldu yani komple set halinde satılıyor o da tam hatırlamıyorum ama 150-200 TL civarı birşey söylediler
Birde e-mail ile şikayetinizi ve mağdur olduğunuzu anlatın bence.
Her kanaldan deneme yapın :)

Ayrıca dikkatimi çekti, şu dolum ağzı BRClere uyumlu mu :unsure:

Aracınız
güzel olmuş.. nerede ne kadara yaptırdınız bilgi verirmisiniz.. ya da hazır kısa aparat bulabileceğim yer varmı..
Serdar bey ankara mocanda yapıldı. İlk montajda yaptılar.
Dolum ağzı aparatlı değil direk kendisi.
Benzin altına ve üstten hafif dışa doğru yapılırsa benzinle tamamen temassız ve siyah kapaklar takılı oluyor. Olabilecek en iyisi bu.

Sağ alt köşeye alınınca bu seferde benzin kapağı hafif üstte kalıyor ve lpg dolum ağzı plastik kapağı olmuyor.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Serdar bey ankara mocanda yapıldı. İlk montajda yaptılar.
Dolum ağzı aparatlı değil direk kendisi.
Benzin altına ve üstten hafif dışa doğru yapılırsa benzinle tamamen temassız ve siyah kapaklar takılı oluyor. Olabilecek en iyisi bu.

Sağ alt köşeye alınınca bu seferde benzin kapağı hafif üstte kalıyor ve lpg dolum ağzı plastik kapağı olmuyor.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
teşekkür ederim bilgi için..

Aracınız
Civic FD6 2012
2012 model fd6 honda civic marka aracım var brc marka lpg taktırdım.Takılan yer dolum aparatını uzun olarak verdi orjinali dedi ama her dolum yaptırdığımda söküp takıyorum.Kısası elimde yok gelince veririm dedi geldiğinde gittim ancak kısasını takınca da depo kapağının kapanmadığını gördük tornacıda kısalttırmamı söyledi.Ancak kısalttırmadan önce uyumlu olan kısalıkta böyle bir aparat satılıyormu? satılıyorsa link atabilirmisiniz ?satılmıyorsa bursa da bu işten anlayan bildiğiniz bir tornacı varmı?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@private Satılmıyor, tornacıya ölçüm aldırarak yaptırmanız gerekiyor.

Aracınız
Civic FB7 2013
Selamlar,bende babamın yaşından dolayı o aparatı kaybedebileceğini-unutabileceğini düşünerek, 2 hafta önce Çorum Brc yetkili servisinde yaptırdım,artık aparatı kullanmıyorum,bakımları (filtre vs) ile beraber yaptırdığım için tam rakamı bilemiyorum ama 200 TL. gibi bir rakama yaptılar işi,gayette güzel oldu yakın illerdeki arkadaşlara tavsiye edebilirim. Sağlam bir tornacıda işi çözebilir aslında ama güvenlik ve risk açısından ne kadar boğaz veya sök-tak parça olursa o kadar risk olabileceğini düşünüyorum.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Selamlar,bende babamın yaşından dolayı o aparatı kaybedebileceğini-unutabileceğini düşünerek, 2 hafta önce Çorum Brc yetkili servisinde yaptırdım,artık aparatı kullanmıyorum,bakımları (filtre vs) ile beraber yaptırdığım için tam rakamı bilemiyorum ama 200 TL. gibi bir rakama yaptılar işi,gayette güzel oldu yakın illerdeki arkadaşlara tavsiye edebilirim. Sağlam bir tornacıda işi çözebilir aslında ama güvenlik ve risk açısından ne kadar boğaz veya sök-tak parça olursa o kadar risk olabileceğini düşünüyorum.
Çorum BRC nasıl bir uygulama yaptı, bir resmini atabilirseniz sevinirim :)

Geri