Civic FB7 FB7 LPG Tüketimi

Akuscu

0
Aracınız
Bunu servise soyluyorum ilgisi yok diyor.Bu sefer daha israrci olacagim.Siz bu islemi servise mi bayiye mi yaptirdiniz?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar merhaba ben de bu konuda muzaripim 25 lt den fazla almıyordu depo Honda'nın takmış olduğu 44 lt depo Ankara BRC yetkili servisine gittim deponun alt kısmına bir destek taptılar benzinciye gittim 30 lt aldı yanı bir 5 litre farketti ayrıca bir şey daha söyleyeyim lpg tankının altına da şilte koydular TÜVTÜRK muayenede bu şilte olmazsa muayeneden geçmiyor aklınızda olsun .duv.

Servise tekrar gonderilen samandra bugün takildi.Sonuc 28 lt alan tank 35 lt aldi.Sorunum cozuldu.Tabi burada Brc Genel Merkezdeki Teknisyen arkadasin alakasi,ilgisi sayesinde oldu.Onu bilgilendirip tesekkur etmeyi de ihmal etmeyecegim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eren53

0
Aracınız
benim depo 40 lt alıyor boş oldugu zaman

bu arada whatsapp grubunda yazmıştım orda olanlar hatırlar belki

ramazan bayramında uzun yolda iki kişi iki ufak valiz 40 lt lpg ile 648 km yol yaptım ortalama da 5.1 lt gösteriyordu

benim depo 40 lt alıyor boş oldugu zaman

bu arada whatsapp grubunda yazmıştım orda olanlar hatırlar belki

ramazan bayramında uzun yolda iki kişi iki ufak valiz 40 lt lpg ile 648 km yol yaptım ortalama da 5.1 lt gösteriyordu
Lpg ışığı yanıp sönmeye başladıktan sonra şehir dışı kaç km yol kat ettiniz?

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eren53

0
Aracınız
Lpg ışığı yanıp sönmeye başladıktan sonra şehir dışı kaç km yol kat ettiniz?

ona çok d,kkat etmedim ama aklımda kalan bi anıyla anlatayım size.yaklaşık 500 km yol gittikten sonra lpg nin bitmesini bekledim ki gaz almaya girip şöför değişimi yapacaktım ha bitti ha bitecek derken 648 km de anca bitti bende bittim :D

ona çok d,kkat etmedim ama aklımda kalan bi anıyla anlatayım size.yaklaşık 500 km yol gittikten sonra lpg nin bitmesini bekledim ki gaz almaya girip şöför değişimi yapacaktım ha bitti ha bitecek derken 648 km de anca bitti bende bittim :D
Oo müthişmiş. Şimdiye kadar aracıma en fazla 56 tllik gaz aldım. O da kabaca 29 litrelik bir gaz anlamına geliyor. Sizin gibi km bazında sınırları zorlamam gerekiyor sanırım. Bu arada ortalama kaç lira yaktı aracınız?

Aracınız
arkadaşlar.lpg depom 29 30 lt. alıyor.ş.içi sakin kullanımda 240 km gidiyor.sizce normal mi? bana biraz düşük geldi.teşekkürler.

Aracınız
arkadaşlar.lpg depom 29 30 lt. alıyor.ş.içi sakin kullanımda 240 km gidiyor.sizce normal mi? bana biraz düşük geldi.teşekkürler.
Hocam ben Son fullememde 29.700 aldı ve İstanbul Ş.içi 255 km yaptım makul değerlerde 25.5 yakmış oldu

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri