Civic FB7 FB7 LPG Tüketimi

ENSAR

0
Benzini de hesaba katarsak lpg yi de Opet veya shell den alırsam bu araba şehir içinde 40 krs yakacak lpg de. Hem gitmiyor hem yakıyor .alalı 1 ay olmadı soğudum bu honda civicden. Bi de istanbul trafiğinde ne yakacak bakalım. Büyük ihtimal bayramdan sonra saticam bunu. Millet neden bu kadar meraklı .tutuyor bu arabayi anlamış değilim. İçi de komple sert plastik .istanbul pendikte ogretmenim bayramdan 15 20 gün sonra müşterisi varsa satarim arabayi. 2013 model 14 çıkışlı 40 bin km de 40 bin km bakımı 1160 tl ye yeni yaptırdım 4 lastik sıfır elegance . Otomotik .sadece arka plaka altında 2 karış boya var.
#kaya23 reis acele etme bence.2 sene oldu sadece bakım yaptırıyorum masaallah deyim yavruya.Oda Honda radar diye özel serviste gayet makul, işin erbabı.Aracı her yönüyle düşün bence.

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benim aracimin yakiti felaket dustu bugun uzun yolda denedim 4.7lt ortalama gordum. 95km /h ortalama hizla. Resminide atarim klima 1.kademede 24 derecede acikti. Gitmeyen diyenler gaza basamiyor sanirim ben arabanin gucune gore performansindan memnunum.

usahin

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba, aracımı yaklaşık bir ay önce aldım. 2012 model fb7 80bin kmde elegance ve prins lpg var. Hesaplarıma göre şehir içinde 34 kuruş yakıyor (yüksüz sadece ben kullanıyorum ve sakin kullanıyorum.). En son 36.5 litre lpg ile 265 km yol yaptım. Başlarda araca alışamadığımı düşünüyordum. Ancak bir uzun yol deneyimim oldu, giderken 19 gelirken 20 kuruş yaktım bu rakamlar çok ters geldi. Şehir içinde yakıt tuketimim uzun yola göre çok yüksek geldi. Problem ne olabilir?? Yoksa değerler normal mi?

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar merhaba, aracımı yaklaşık bir ay önce aldım. 2012 model fb7 80bin kmde elegance ve prins lpg var. Hesaplarıma göre şehir içinde 34 kuruş yakıyor (yüksüz sadece ben kullanıyorum ve sakin kullanıyorum.). En son 36.5 litre lpg ile 265 km yol yaptım. Başlarda araca alışamadığımı düşünüyordum. Ancak bir uzun yol deneyimim oldu, giderken 19 gelirken 20 kuruş yaktım bu rakamlar çok ters geldi. Şehir içinde yakıt tuketimim uzun yola göre çok yüksek geldi. Problem ne olabilir?? Yoksa değerler normal mi?

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Şehir içinde kisa mesafe mi gidiyorsunuz

06 ED 4596

Geri