Civic FB7 FB7 LPG Tüketimi

İstanbulda gazlamak hayal gibi birşey 8 km yolu 45 dakika da geliyoruz o anlamda econ mantıklı .ama trafikte boşluk bulup tam kafa gösterecekken econ açıkken boşluğu kaptırmak da içten bile değil.
Yolculuk esnasında ani kalkma yada hızlanacağım zaman econu kapatıyorum.şunu soracağım sıklıkla açma kapama yapmak bi sorun teşkil edermi dostum?

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yolculuk esnasında ani kalkma yada hızlanacağım zaman econu kapatıyorum.şunu soracağım sıklıkla açma kapama yapmak bi sorun teşkil edermi dostum?

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zarar vereceğini düşünmüyorum. Ama ben hiç açmıyorum zaten lpg çekişi bayağı etkiliyor, bir de arabada econ
açarak sanki motora daha fazla yük vermiş gibi hissediyorum o yüzden açmıyorum hiç

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zarar vereceğini düşünmüyorum. Ama ben hiç açmıyorum zaten lpg çekişi bayağı etkiliyor, bir de arabada econ
açarak sanki motora daha fazla yük vermiş gibi hissediyorum o yüzden açmıyorum hiç

Lpg çekişi etkiliyor mu?

Econ kapalı 30 litre 230 km şehir içi. Ancak şehirler arası 30 litre ile econ kapalı şekilde 383 km yi de görmüşlüğüm var

Econ kapalı 30 litre 230 km şehir içi. Ancak şehirler arası 30 litre ile econ kapalı şekilde 383 km yi de görmüşlüğüm var

Artvin için çok iyi rakamlar

33 lt ile 270 km econ kapalı ve full gazlama
Şehir dışı 400 km net 130-140 hızım

Dikişli Deri Direksiyon Kılıfları için 05342203198

Artvin için çok iyi rakamlar

33 lt ile 270 km econ kapalı ve full gazlama
Şehir dışı 400 km net 130-140 hızım

Dikişli Deri Direksiyon Kılıfları için 05342203198

Hocam ayağım düşerse Erzincan a , yanına uğrayacağım

Geri