Fb7 makyajlı panjur

Merhaba arkadaslar 2014 civic alarak aranıza katıldım. Aracımda spor ön panjur var ve ben bu panjuru begenmiyorum makyajlı kasanın panjurunu takmak istiyorum fiyat hakkında bilgisi olan var mı ve aracıma uyumlu mudur yardımcı olursanız sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba arkadaslar 2014 civic alarak aranıza katıldım. Aracımda spor ön panjur var ve ben bu panjuru begenmiyorum makyajlı kasanın panjurunu takmak istiyorum fiyat hakkında bilgisi olan var mı ve aracıma uyumlu mudur yardımcı olursanız sevinirim

Çıkması 350 -400 e bulursun..Elinde ki panjuru da verirsen fiyattan düşersin.Uyumludur sıkıntı yaşamazsın.

Buzzi

0
Sa arkadaşlar fb7 ön panjura Sİ yazısı taktırmak istiyom ama kararsız kaldım.sizce ışıklı olan modelinimi taktırayım yoksa ışıksız olan modelinimi.farumda takan arkadaş oldumu rıca etsem fikirlerinizi alabilirmiyim
bf1dc0dd551371d70cc824c1ad17fa26.jpg
d0734a8e579524fbc714752a5409eaae.jpg
ffc689ece1512fba9105d2b165ffcfcc.jpg

Buzzi

0
Buraya yazdımız konu gözükmüyormu yoksa kimse cevap mı vermiyor ben bu formu anlamış degilim kimse yazdımız konulara cevap vermiyor illa yeni konumu açalım boş yere kalabalık yapmadın diye açılmış konulara yazıyoz

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Buraya yazdımız konu gözükmüyormu yoksa kimse cevap mı vermiyor ben bu formu anlamış degilim kimse yazdımız konulara cevap vermiyor illa yeni konumu açalım boş yere kalabalık yapmadın diye açılmış konulara yazıyoz

Yeni konuya gerek yok cevap verelim :)

Si amblemi takan oldu ilgili konuları ekliyorum, bence ışıksız olanı takın,

https://www.civictr.com/showthread.php/5051-Si-logo-seti-ve-sticker-takayım-dedim-))

https://www.civictr.com/showthread.php/4585-FB7-ön-panjur-sökme

https://www.civictr.com/showthread.php/3358-fb7-kasa-on-panjur-sokumu

Şerif

0
Forum eskisi gibi değil. Yazıyoruz cevap veren 1 kişi çıkıyor kimi zaman. eskiden sayfa sayfa yazıyolardı yorum:)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Forum eskisi gibi değil. Yazıyoruz cevap veren 1 kişi çıkıyor kimi zaman. eskiden sayfa sayfa yazıyolardı yorum:)

Yaz aylarında genel de böyle oluyor, Ekim ayına kadar bu şekilde gider kış sezonu hareket başlar :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4170]Şerif[/MENTION] Şunu da yazmadan geçemeyeceğim [MENTION=8503]Buzzi[/MENTION] aradığını forumda bulamamış buraya yazmış ben sadece arama yaparak forumda ilgili konuların linklerini ekledim, aslında aranan bir çok şeyin cevabı forumda mevcut arama yapılarak ulaşılabiliyor, [MENTION=8503]Buzzi[/MENTION] sonrasında bir şey yazmamış ya verdiğim linkler işine yaramamış ya da linkle cevap vermem hoşuna gitmemiş :)

Buzzi

0
[MENTION=4170]Şerif[/MENTION] Şunu da yazmadan geçemeyeceğim [MENTION=8503]Buzzi[/MENTION] aradığını forumda bulamamış buraya yazmış ben sadece arama yaparak forumda ilgili konuların linklerini ekledim, aslında aranan bir çok şeyin cevabı forumda mevcut arama yapılarak ulaşılabiliyor, [MENTION=8503]Buzzi[/MENTION] sonrasında bir şey yazmamış ya verdiğim linkler işine yaramamış ya da linkle cevap vermem hoşuna gitmemiş :)

Yok kardeşim neden hoşuma gitmesin dün yazmıştım msj bugün gördüm.ben o an sipariş vercektim konuyu paylaştım hemen veya 1 2 saat sonra gören olurda cevap alırım diye ama 1 gün sonra olunca siparişde veremedim kaldı öle.herneyse sorunu çözdük yardımların için sagol kardeşim.paylaştın msj içinde

Geri