Fb7 multimedya tavsiyesi

Aracınız
Civic FB7 2015
Aracım 2015 fb7. Üzerinde cyclone multimedya var ama artık Android almak istiyorum. Piyasada zibil gibi Android cihaz var. Örneğin 1+16 GB iş görür mü? Kullanan arkadaşlar nasıl bir tavsiyede bulunur. Fiyatlar da uçmuş durumda. İkinci el alınır mı. Cevaplarınızı bekliyorum

CPH2219 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Ben android multimd kullandım gayet güzel ses çıkışı da mükemmel anfi takmış gibi oluyor. Her uygulamayıda rahatça kullanabiliyorsunuz kullanışlı bununla birlikte en az 2 gb ram olanını öneririm.. İkinci el olanı alacağınıza biraz çıkın sıfır olanı tercih ediniz. Face de rıdvan kamber yazın onunla irtibata geçip uygun fiyata sıfır bulabilirsiniz..

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
RAM en az 2 gb olsun, bütçe sorunu yoska 4 GB olanlar da tercih edilebilir.
Ben REM Elektronik'ten almıştım, kendileri Ataşehir-İstanbul'da ama kargo ile gönderdiler. Hatta geçen ay dokunmatik panelde kısmi sorun oluştu, hiç mırın kırın etmeden garanti kapsamında değiştirdiler. Fiyatları da gayet iyi, kendileri getirtiyor yurtdışından, instagram sayfaları da vardı oradan da bakıp fiyat alabilirsiniz.

Aracınız
Civic FB7 2015
Facebook kullanmadığım için bakamam ama yine de teşekkür ediyorum. Sizinki 2 fm Ram olan mı

Aracınız
Civic FB7 2015
RAM en az 2 gb olsun, bütçe sorunu yoska 4 GB olanlar da tercih edilebilir.
Ben REM Elektronik'ten almıştım, kendileri Ataşehir-İstanbul'da ama kargo ile gönderdiler. Hatta geçen ay dokunmatik panelde kısmi sorun oluştu, hiç mırın kırın etmeden garanti kapsamında değiştirdiler. Fiyatları da gayet iyi, kendileri getirtiyor yurtdışından, instagram sayfaları da vardı oradan da bakıp fiyat alabilirsiniz.
Bakıyorum şimdi instagramdan

Geri