Fb7 otomatik vites aracımda seyir halinde P'ye aldım

Arkadaşlar merhaba 2 gün önce biraz agresif sürüş halindeyken anlık bir dalgınlıkla vitesi Sden Pye aldım ve iğrenç bi metal karışma sesi gibi bir ses geldi sağa çekip acaba arabaya bir zarar geldimi diye kontağı kapatıp yeniden çalıştırdım fakat aracımda hiçbir sıkıntı yoktu sizce şanzımanda bir sıkıntı oluşmuş ihtimali varmıdır diğer forumlarda okudum hasar kendini sonradan belli eder gibi yazılar okudum hondacılar olarak sizden yorum bekliyorum kardeşinizi bu sıkıntıdan kurtarın .duv..duv..duv.

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Sen o kadar para ver, bir de vitesi değiştir öyle mi. Züğürt tesellisi bu. Adamlar tüm sürüşü otomatiğe almaya çabalıyor siz de hala manuel demişsiniz.
Hocam biraz sakin. :)
Allaha şükür züğürt değilim. Evin ikinci aracı olduğu için manuel seçim yaptım. 1.5T ve manuel benim için oldukça zevkli bir sürüşe sahip.
Görüşlere saygılı olup cevaplar yazalım lütfen.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Sen o kadar para ver, bir de vitesi değiştir öyle mi. Züğürt tesellisi bu. Adamlar tüm sürüşü otomatiğe almaya çabalıyor siz de hala manuel demişsiniz.

Hocam bu senin tesellin belkide ; cok para verdiginden az para verenleri zugurt gormek.kim kime ne kadar para vermis bosver ben manuel arac hosuma gidiyor diyorsam bu cumleyle yetinmelisin. Gerisi seni ilgilendirmez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
FB7 almadan once eşim dedi ki "manuel ve sunrooflu olsun da ne alırsan al". Gittim premium (sunroofsuz) ve otomatik aldım :))) şehiriçi çok büyük rahatlık tabi ama ailece manuel özlüyoruz, yalan yok. Kaldı ki olmayan şey bozulmaz sunroof yok, bozulmuyor. Vites manuel olsa problem daha az, 1.6 atmosferik turbo yok, bozulmuyor :))) zevkler ve tercihler pek tartışma konusu olmamalı. Selamlar cümleten.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
FB7 almadan once eşim dedi ki "manuel ve sunrooflu olsun da ne alırsan al". Gittim premium (sunroofsuz) ve otomatik aldım :))) şehiriçi çok büyük rahatlık tabi ama ailece manuel özlüyoruz, yalan yok. Kaldı ki olmayan şey bozulmaz sunroof yok, bozulmuyor. Vites manuel olsa problem daha az, 1.6 atmosferik turbo yok, bozulmuyor :))) zevkler ve tercihler pek tartışma konusu olmamalı. Selamlar cümleten.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen hocam başka bir noktada Elegance’lerdeki Xenon’lar 3-4 yılda bir ömrünü tüketirken Premium’ların halojenleri pek sorun çıkarmıyor, kısalarda mercek mevcut olduğu için istenirse LEDde takılabiliyor, modifiyeye de müsait :)

Hakan Uzun

0
Yönetici
Aynen hocam başka bir noktada Elegance’lerdeki Xenon’lar 3-4 yılda bir ömrünü tüketirken Premium’ların halojenleri pek sorun çıkarmıyor, kısalarda mercek mevcut olduğu için istenirse LEDde takılabiliyor, modifiyeye de müsait :)

Dogrudur fakat elegance daki xenonlarda masallah bugun premium arabalarla kapisir ustune birde xenon soketli ledler cikti xenon devam edilmeyebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Hocam biraz sakin. :)
Allaha şükür züğürt değilim. Evin ikinci aracı olduğu için manuel seçim yaptım. 1.5T ve manuel benim için oldukça zevkli bir sürüşe sahip.
Görüşlere saygılı olup cevaplar yazalım lütfen.
Arkadaşlar takıldım ciddiye almayın hemen. Kimsenin zevkine karışmıyoruz tabi ki. Allah kazasız sürüşler versin herkese.
Şehir içinde eziyet oluyordur manuel vites, hele ki büyük şehirde yaşıyorsanız .

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar takıldım ciddiye almayın hemen. Kimsenin zevkine karışmıyoruz tabi ki. Allah kazasız sürüşler versin herkese.
Şehir içinde eziyet oluyordur manuel vites, hele ki büyük şehirde yaşıyorsanız .
Haklısınız. Büyük şehirde yoğun trafikte eziyet olabilir. Ama ben küçük bir şehirde yaşadığım için hiç bir şikayetim yok manuel vites olmasından.

Geri