Fb7 Plaka Led

Aracınız
Merhaba arkadaşlar internetten plaka ledi almıştım ama 3 ay sonra hareket halinde sağdaki led pırpır yapmaya başladı yeri sabit gibi duruyor kontrol ettim ledlerde mi sorun var kullandığınız ürün varsa atarsanız sevinirim.Motor çalışmadığında ledler sorunsuz yanıyor gibi geldi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
@anlkaplan957 hocam muhtemelen ledin bozulmuş. bende de aynısı olmuştu bozulmadan önce belli bir süre flaş atar gibi yapıyor, değiştirmezsen bir süre sonra kendisi sönüyor. ben aliexpresten aldım şu an kullandıklarımı çok parlak değil fakat bozulmadı en azından.

Aracınız
@anlkaplan957 hocam muhtemelen ledin bozulmuş. bende de aynısı olmuştu bozulmadan önce belli bir süre flaş atar gibi yapıyor, değiştirmezsen bir süre sonra kendisi sönüyor. ben aliexpresten aldım şu an kullandıklarımı çok parlak değil fakat bozulmadı en azından.

Linkini atarsan iyi olur bi bakmak lazım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arka İç Aydınlatma ve plaka ledi aldım .Sadece ikisi pır pır ediyor ama bunun dışında ön iç aydinlatma ,torpido , bagaj normal olarak çalışıyor. Hareket halinde olduğu için olabilir mi yada bozulmuş mudur
Led olsa hiç çalışmaz. Sarsıntıdan dolayi pir pir ediyo. Bendede aynısı oldu.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar güzel kaliteli bir LED istiyorsanız en az $ 20 ödemeniz gerekiyor. $ 25 - 30 lik ürünler sizi baya goturecektir. Her mal parasına göre kalitede. Ben 3 yıldır kullaniyorum hiç ariza ile karsilasmadim. Benim sadece arka sinyallerim LED ampuller var oda daha iyi uyarıcı görsel olması için zamaninda alıp direnci ile birlikte halen daha kullaniyorum.

Plaka aydinlatmalarim filan diğer hepsi orijinal Stanley. Gerek duymuyorum.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri