fb7 sıkıntı

Aracınız
Civic FB7 2013
Evet hocam aracınız 6 yıl veya 150.000 km garantili.

Hocam garanti uzatma diye bir şey yok, aracın bakımlarını zamanında yaptırdığınız sürece 6 yıl veya 150.000 km garanti oluyor.

Arkadaşlar aracımın dosyasında bulunan garanti açıklamasının ekliyorum inceleyebilirsiniz.

30 bin bakımı geldi gittiğimde konuşurum artık bide 30 bin bakımı tahmini ne kadar tutar

Aracınız
her 10 bin km 500 tl verilse garanti süresince 7500 en az :) bence 6 yıl yaparken bunu hesaplamışlardır.

Evet hocam aracınız 6 yıl veya 150.000 km garantili.

Hocam garanti uzatma diye bir şey yok, aracın bakımlarını zamanında yaptırdığınız sürece 6 yıl veya 150.000 km garanti oluyor.

Arkadaşlar aracımın dosyasında bulunan garanti açıklamasının ekliyorum inceleyebilirsiniz.

mBo3Rmj.jpg
Son madde beni yakar hocam. Araciniza yetkisiz servislerde HICBIR islem yaptirmamak diyor. Ben lpg yi disarda BRC servisinde taktirdim. Eksozu eksozcuda taktirdim. Geri kalan herseyi (ampulleri, bodykiti, spoileri vs. vs.) yetkisiz kendim yaptim. Yani bitti mi simdi garantim? 30.000 bakimi arifesindeyim (29700) bana kesin cevap verebilecek var mi?

Aracınız
Son madde beni yakar hocam. Araciniza yetkisiz servislerde HICBIR islem yaptirmamak diyor. Ben lpg yi disarda BRC servisinde taktirdim. Eksozu eksozcuda taktirdim. Geri kalan herseyi (ampulleri, bodykiti, spoileri vs. vs.) yetkisiz kendim yaptim. Yani bitti mi simdi garantim? 30.000 bakimi arifesindeyim (29700) bana kesin cevap verebilecek var mi?
Kesin cevabı bayii verecek. Garanti dışı olmuş olabilir tahminimce...

ben gittim servise 18 jantlarla girdim :D bodykitide kendim taktim.ancak tup serviste bile takılsa motor arıza verdiğinde garanti dışıdır diye sölüyolar zaten bn balıkesirde yaptırdım sevis müdürünün hoşuna bile gitti araba siz her 10binde 300-500 neyse gelen yeri istemezmisiniz mesela yay varsa araçta süspansiyon sistemi garanti dışı kalıyor.mesela tüp takmışsın yarın gidip sibopalr gitti desen yapmazlar. garanti dışı kalma parça parça oluyor.sorun yok eğer anlayışlılarsa sorun çözülürki birbirlerinin sayfalarnı göremiyolar örneğin siz ben balıkesir honda servisinde taktırdım diyin tüpü:D sorun olmaz

Geri