Fb7 son hız ve kesici

[MENTION=198]slayerxp[/MENTION] kardeş peki deneyeceğim.Ama motorun kendini silkelemesine anlam veremedim otomatik vites kullanmayı tam beceremiyorum herhalde.peki bir sorum daha olacak D modunda araç kesiciye girdiğinde gaza basmaya devam mı etmeliyim.Yoksa vites kendiliğinden mi bir üst vites e geçer.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=3786]cakmak3306[/MENTION] bende de 2014 elegance var denemedim o kadar

@slayerxp kardeş peki deneyeceğim.Ama motorun kendini silkelemesine anlam veremedim otomatik vites kullanmayı tam beceremiyorum herhalde.peki bir sorum daha olacak D modunda araç kesiciye girdiğinde gaza basmaya devam mı etmeliyim.Yoksa vites kendiliğinden mi bir üst vites e geçer.

D ve S konumun da kesiciye girmez araç. Manuel modda kullanırken kesiciye sokabilirsiniz sadece. kesicide çok uzun süre tutmadığınız sürece hiçbir sıkıntı olmaz. Hatta arada manuelde tatlı tatlı kesiciye sokmakta baya zevkli keyifli olur;).

Aracınız
Bende bir şey sormak istiyorum size arkadaşlar 190 na kadar çıktım ama maalesef trafik olduğu ici. Daha gidemedim bu hız limitleyicisi ile oynamanız mümkün mu ? Yazılım ya da yeni bir ecu gerekir mi ki ? Fren konusuna değinmiş bir arkadaş doğru. Modifiye etmeden önce ilk frenlerden baslamaliyiz, araba ne kadar cabuk hızlanıyorsa bir o kadarda hızlı bir şekilde durmalı, bunun için tabi daha büyük diskler daha iri fren kalipleri lazim...

K013 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

zoiree

0
Ben boş otobanda max 200 yapabilmiştim. Daha yükseğe gitmedi araç. D moddaydi.
200'e çıkmak ta biraz uzun sürüyor, 4-5 km önünüzü görmeden denemeyin.

Aracınız
Fb7 manuel aracımla 212 yapmıştım daha da gider gibiydi yol müsait değildi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri