Fb7 Stop Tasarımı

Yunus

0
Aracınız
Uzun zamandır yaptırmak istediğim bir şeydi ve sonunda bitti. 2020 Mart ayında aldığım çıkma stopları dizayn edecek kişiye verdim ve Aralık 14 te teslim edildi. Bu kadar geç olmasının sebebi işlerinin yoğunluğuydu ki bu durumdan haberim vardı, çok istediğim için beklemeyi göze aldım. Stopların yapılış videosu buyrun arkadaşlar.

Azc Car Style - FB7 Stop Tasarımı

kayhanbozkus

0
Yönetici
Gule gule kullanin. Maliyeti ne kadar oldu ?
Uzun zamandır yaptırmak istediğim bir şeydi ve sonunda bitti. 2020 Mart ayında aldığım çıkma stopları dizayn edecek kişiye verdim ve Aralık 14 te teslim edildi. Bu kadar geç olmasının sebebi işlerinin yoğunluğuydu ki bu durumdan haberim vardı, çok istediğim için beklemeyi göze aldım. Stopların yapılış videosu buyrun arkadaşlar.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

> Hocam mükemmel olmuş, elinize sağlık, güle güle kullanın. Emek ve fiyat çok fakat bana göre değer. Ben direk Transformes'a benzettim. :)
> Forumda arka stoplardan şikayet edenler vardı. Tam onların talep edeceği bir uygulama olmuş.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Çok güzel olmuş beeee?
Ama bagaj kapağında bulunan parçalar sırıtmış bu seferde ?
Güle güle kullanın...

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Video dünya çapında epey izlenmiş. Adam iyi iş çıkarmış. Kazasız sürüşler dilerim. Video'dan başka resim vs. de ekleyebilirseniz seviniriz.

Yunus

0
Aracınız
Cok tesekkur ediyorum. Daha iyileri sizin olsun.
> Hocam mükemmel olmuş, elinize sağlık, güle güle kullanın. Emek ve fiyat çok fakat bana göre değer. Ben direk Transformes'a benzettim. :)
> Forumda arka stoplardan şikayet edenler vardı. Tam onların talep edeceği bir uygulama olmuş.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

LM-G710 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri