Civic FB7 Fb7 U Ledli Far siparişi verdim...

Aracınız
Merhaba arkadaşlar konuyu burayamı dış modifikasyonamı açayım bilemedim kusura bakmayın o yüzden.

http://www.aliexpress.com/store/pro...ad-Lights-Head-Lamps/1724003_32309732229.html

Bu ürünü sipariş verdim. ALLAH nasip ederse 1 ay sonra ürün elimde ve size montajdan sonra resim göndereceğim inşallah.

UfwcOSv.jpg

oJBYo4L.jpg

Ürünü gönderen arkadaşıma resim çekmesini rica ettim canlısını göreyim birde diye.

Sabırsızlıkla bekliyorum.

Türkiye'de ki satış fiyatı 1-2 firmada gördüm 2750 TL En düşük havale ile gönderilirse 2500 TL ye çiftini veriyorlar.

Ürün elime geçince tam net fiyat belli olacak. Tüm detayları buradan paylaşacağım sizinle.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Hakan Uzun

0
Yönetici
Hayirli olsun. Bunu gormustum daha onceden...ee tabi montaj fotolarini bekleriz haliyle..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
güzel birşeye benzıyor umarım en kısada surede ulaşır. yalnız fıyat konusuna gelecek olursak totalda 450+450 900 dolar cıvarı mı yapıyor yoksa takımımı 450 dolar ? [MENTION=614]beyaziklim[/MENTION]
bu arada hemşeriymişiz bende adanadan :)

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
FB7 U Ledli Far siparişi verdim...

Cok guzel farlar gule gule kullanin simdiden. Yalniz tavsiyem, hazir bunlari almisken takmadan once icini acip mercek degisimi yapmaniz. Mercekleri kalitesiz oluyor genelde ve kisa surede karariyor.

Aracınız
Hayirli olsun. Bunu gormustum daha onceden...ee tabi montaj fotolarini bekleriz haliyle..

Teşekkür ederim inş. yayınlayacağım.

güzel birşeye benzıyor umarım en kısada surede ulaşır. yalnız fıyat konusuna gelecek olursak totalda 450+450 900 dolar cıvarı mı yapıyor yoksa takımımı 450 dolar ? @beyaziklim bu arada hemşeriymişiz bende adanadan

Çifti 450 dolara satılıyor üretici tarafından fakat benim honda yedek parça satan bir arkadaşım var çinden 1 konteyner ürün getiriyordu rica ettim arasına koydu. Fiyat tam olarak net değil teslim alınca belli olacak ama Türkiye fiyatından daha ucuz olacak tabi ki. İlerleyen zamanlarda talep olursa ondan direk Türkiye teslim satın alabiliriz.

Hayırlı olsun merakla bekliyoruz

Sent from my iPad using Tapatalk

Teşekkür ederim.

Cok guzel farlar gule gule kullanin simdiden. Yalniz tavsiyem, hazir bunlari almisken takmadan once icini acip mercek degisimi yapmaniz. Mercekleri kalitesiz oluyor genelde ve kisa surede karariyor.

Sök tak çok zor değil önce orjinali ile kullanalım dediğiniz gibi olursa zaten mecburen mercekleri değiştireceğiz veya farklı bir yöntem izleyeceğiz. Teşekkür ederim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=614]beyaziklim[/MENTION]

Hayırlı olsun hocam, merakla bekliyoruz.

Geri