fb7 vites geçişinde titreme

Aracınız
Civic FB7 2012
Herkese merhaba;
2012 model fb7 aracım 2. vitesten 3. vitese geçerken titreme yapıyor. Konuyla ilgili tecrübesi olan varmı? Teşekkürler

Herkese merhaba;
2012 model fb7 aracım 2. vitesten 3. vitese geçerken titreme yapıyor. Konuyla ilgili tecrübesi olan varmı? Teşekkürler
Merhaba, Araç kaç binde? Titreme gaza sakin bastığınızda 2'den 3e gecerken vıtes atacagı esnadamı tıtrıyor? Ve gaza sert bastığınızda yapıyormu?

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba, Araç kaç binde? Titreme gaza sakin bastığınızda 2'den 3e gecerken vıtes atacagı esnadamı tıtrıyor? Ve gaza sert bastığınızda yapıyormu?

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba arac 146 binde tam dediginiz gibi sakin bastigimda 2 den 3 e gecerken titreme yapiyor sert bastigimda titreme daha az ve kisa sureli oluyor

Aynı sorunu yasadım bende muhakkak şanzuman yag ve yag flitresinin degısmesi lazım, zamanı geldıgınede işarettir...

Honda MaDnEsS
yağ degistirince sizin aracta titreme gectimi. Sakarya sandikcilar servisten randevu aldım 3 lt degisim yapacaklar dogru bir islemmi acaba

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Suan fb7 arac kullanıyorum. Fd6 aracım vardı bundan oncesınde 144bındeydı aynı sorun birebir vardı bendede, otomatık şanzumandı. flitre ve yag degısımı yapıldı hem titreme gitti hem geçisler daha yumusak oldu. İlk yag degısımı 60bın sonrakiler 40 binde bir degısıyor dedıgıniz gıbı 3lt degısıyor
yağ degistirince sizin aracta titreme gectimi. Sakarya sandikcilar servisten randevu aldım 3 lt degisim yapacaklar dogru bir islemmi acaba

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda MaDnEsS

Geri