FB7 Yan cam fitil sorunu

Arkadaşlar Merhaba,

2014 civic fb7 model aracımda ön sol,sağ ve arka sol,sağ camlardaki buğulanma ve biriken suları camları indirip kaldırdığımda temizlemiyor.

bu sorunu yaşayan varmı acaba ? Bir de camı kapatınca kapı içindeki döşeme iyice kasılıyor. sanırım bu kronik ama suyu ve buğulanmayı temizlememesi de normal mi?

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar Merhaba,

2014 civic fb7 model aracımda ön sol,sağ ve arka sol,sağ camlardaki buğulanma ve biriken suları camları indirip kaldırdığımda temizlemiyor.

bu sorunu yaşayan varmı acaba ? Bir de camı kapatınca kapı içindeki döşeme iyice kasılıyor. sanırım bu kronik ama suyu ve buğulanmayı temizlememesi de normal mi?
MALESEF KRONİK PROBLEMLER BUNLAR

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Aziz Özcan Şişme problemi kronik, buğunun temizlenmemesi de normal fitile %100 camın tüm yüzeyleri dokunmayabiliyor bu yüzden de tam temizlemiyor.

Arkadaşlar Merhaba,

Bendede aynisi oluyordu kaportaciya gittim kapi dosemesini soktu cami indirip icten ve distan baski uyguladi kapi dosemesini takti cama degmeye basladi fitiller tavsiye ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum . Bu fabrikanın aldığı karar . Sebebini sordum .

Çünkü arabayı park ettiğinizde fitillerin olduğu yere toz ve kum parçaları geliyor . Siz cami indirip kaldırınca camı ÇİZİYOR . O yüzden böyle bırakın kalsın . Aliexpress te satılan nano filmler var dışına onu takın . Su damlası yapmaz . İçerde ise bug önleyici ile temizleyip silin .

Volkswagen arabaların camları ve filimler bu yüzden çizik çizik .

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri