Fb7 yazılım hk.

Base

0
Selam arkadaşlar bir kaç gün önce Audi a4 Audi a6 ve audi q7 ye yazılım yaptırdık ve mükemmel performanslar aldık bilgisayardan her şeyi ayarlıyorlar beygir sayının yükseltip yakıt tüketimine Kemer'in ötmesinden sunroof Un yağmurda otomatik kapanmasına kadar her şeyi değiştire biliyorlar adamlarla konuştuğumda Japon ve Kore araçlarına bir şey yapamadıklarını söylediler tanıdık bildik birileri varmı bizim araçlara neden yazılıp yapamıyoruz ??
Oysa ne güzel olurdu 125hp den 200hp ye yükselse sunroof yağmurda otomatik kapanda ekstra birşey yapmadan camlar otomatik kapansa

Yardımlarınızı bekliyorum

Instagram.com/basestyle

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ynt: Fb7 yazılım hk.

Yazılım ile artırılan hp, turbo basıncının artırılması ile elde ediliyor. Bizim araçlar atmosferik olduğu için böyle bir durum o yüzden söz konusu değil. Diğer bir konu, sunroof otomatik kapanması gibi bazı özellikler araçlarda hali hazırda var yani altyapısı var fakat aracı aksesuarlı satmak amaçlı (ek ücret talep etme) kapalı olarak bulunuyor. Vagcom ile açılıyor özellikler ama bizim araçlarda bunun altyapısı vs olmadığı için yapılamıyor. Bahsettikleriniz lüks araçlar :)

Base

0

[quote author=Can link=topic=999.msg19685#msg19685 date=1416065980]
Yazılım ile artırılan hp, turbo basıncının artırılması ile elde ediliyor. Bizim araçlar atmosferik olduğu için böyle bir durum o yüzden söz konusu değil. Diğer bir konu, sunroof otomatik kapanması gibi bazı özellikler araçlarda hali hazırda var yani altyapısı var fakat aracı aksesuarlı satmak amaçlı (ek ücret talep etme) kapalı olarak bulunuyor. Vagcom ile açılıyor özellikler ama bizim araçlarda bunun altyapısı vs olmadığı için yapılamıyor. Bahsettikleriniz lüks araçlar :)
[/quote]

Vay arkadaş ya keşke bizimkilerde de olsaydı ne güzel olurdu ya

Instagram.com/basestyle

Wordls

0

Golf 6 da rain ozelligini acmistik. Arac park halinde yagmur yaginca sunroof kapatiyordu.
Sende kosturmuyordun gidim kapatim diye. Cok guzel ozellik.

Yazilim ile 5 hp falan belki alinir. Atmosferik acara olmuyor yani.

Civicler teknoloji olarak cok geride malesef.
Bizde cooper s ve sciroccoya yazilim yaptik cok iyi yuruyolar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız

[quote author=Wordls link=topic=999.msg19687#msg19687 date=1416069038]
Golf 6 da rain ozelligini acmistik. Arac park halinde yagmur yaginca sunroof kapatiyordu.
Sende kosturmuyordun gidim kapatim diye. Cok guzel ozellik.

Yazilim ile 5 hp falan belki alinir. Atmosferik acara olmuyor yani.

Civicler teknoloji olarak cok geride malesef.
Bizde cooper s ve sciroccoya yazilim yaptik cok iyi yuruyolar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]
Ecu fast ile konuştum. Japon araçlarının çoğunda beyin kapalı olarak geliyormuş. Hiçbir türlü kontrol edemiyorlarmış. Teknoloji geriliğinden değil yani. Kitliyorlar beyin'i.

Base

0

@sirua35 başka peki beyindeki kilit i açtıramıyormuyuz ?

Instagram.com/basestyle

Aracınız

[quote author=Base link=topic=999.msg19734#msg19734 date=1416094184]
@sirua35 başka peki beyindeki kilit i açtıramıyormuyuz ?

Instagram.com/basestyle
[/quote]
En azından ecu fast yapamıyormuş. Adamlar bütün araçları hatta tırları, otobüsleri yapıyor. Bunlarda olmuyormuş....

boob

0

Üstünde gelen beyinler tirt müdahale edilemiyor kaldı ki oynayabilsen bile atmosferik olduğu için öyle turbo araclardaki gibi bi performans vermiyo araca yapilabilcek en güzel şey bizim fb7lere uyyosa hondata,kproo tarzı beyin getirtmek Typerlerdeki gibi headirs duz boru kisa şanzıman portpolish sağlam bide filitre atmosferik olunca bundan fazlası bizi kasar?

Base

0

[quote author=boob link=topic=999.msg19821#msg19821 date=1416173386]
Üstünde gelen beyinler tirt müdahale edilemiyor kaldı ki oynayabilsen bile atmosferik olduğu için öyle turbo araclardaki gibi bi performans vermiyo araca yapilabilcek en güzel şey bizim fb7lere uyyosa hondata,kproo tarzı beyin getirtmek Typerlerdeki gibi headirs duz boru kisa şanzıman portpolish sağlam bide filitre atmosferik olunca bundan fazlası bizi kasar
[/quote]

Çok tuzlu olur gibi geliyor o iş bana

Instagram.com/basestyle

Geri