FB7 ZENON FAR SORUNU

mayfe

0
Özel Honda Servisinde Yanmayan Zenon farımı philips marka "XENON D2S" 85 V 35 W , takıldığı gün sorunsuz yanıyor ertesi gün far 1dk yanıp sönüyor, farı her açtığımda önce yanıyor 1dk sonra tekrar sönüyor, 3 defa garanti kapsamında philips zenon ampul değişti sorun hala devam ediyor, elektrikçi güya hiç bir sorun görmedim diyor, ancak sorun neden kaynaklıdır tam bilen yok, durduk yere şimdi de tetikleyici değişmesi gerekiyor dediler, oda olmazsa ne yapacağım komple farı mı değiştireceğim, bu konuda tecrübesi olanlar yardımcı olabilirlerse sevinirim

Aracınız
Civic FB7 2015
Özel Honda Servisinde Yanmayan Zenon farımı philips marka "XENON D2S" 85 V 35 W , takıldığı gün sorunsuz yanıyor ertesi gün far 1dk yanıp sönüyor, farı her açtığımda önce yanıyor 1dk sonra tekrar sönüyor, 3 defa garanti kapsamında philips zenon ampul değişti sorun hala devam ediyor, elektrikçi güya hiç bir sorun görmedim diyor, ancak sorun neden kaynaklıdır tam bilen yok, durduk yere şimdi de tetikleyici değişmesi gerekiyor dediler, oda olmazsa ne yapacağım komple farı mı değiştireceğim, bu konuda tecrübesi olanlar yardımcı olabilirlerse sevinirim

Araç fb7 ise d4s kodlu 35w ampül takılmalı. Muhtemelen sorun yanlış ampül takıldığından kaynaklı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mayfe

0
D4S takilmasini isteyin. Neye göre derlerse kullanım kilavuzundan ilgili sayfayi gosterin. Eger elinizde mevcutsa 345.sayfa ...Ekli dosyayı görüntüle 263475

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkürler, 3. Değişimde özellikle sordum olması gereken ürün mü diye evet dedi honda yetkili servisten ayrılma usta, 35w sorun olmayacaktır dedi ancak takildigi anda sorunsuz calisip ertesi gün sorunu tekrarlamasi akil alir gibi degil. Servis 60 km uzağımda git gel yapmaktan usandım artık.

Moderatörün son düzenlenenleri:

kayhanbozkus

0
Yönetici
D2S degil cunku D4S takilmasi lazim. Kullanim kilavuzunda dahi bu yaziyor. Usta nasil bilmiyor bunu anlamiyor.
Teşekkürler, 3. Değişimde özellikle sordum olması gereken ürün mü diye evet dedi honda yetkili servisten ayrılma usta, 35w sorun olmayacaktır dedi ancak takildigi anda sorunsuz calisip ertesi gün sorunu tekrarlamasi akil alir gibi degil. Servis 60 km uzağımda git gel yapmaktan usandım artık.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mayfe

0
Sanirim Ordu da ki yetkili servisten daha iyi bir önerim olmayacak.
Ancak Giresun sanayinde Köksal Usta vardır motor mekanik konusunda becerikli bir ustadır.
Senin sorunda da bir fikri olmasa da iyi bir elektrikçi ye yönlendirebilir.
Ancak dogru ampul takılması gerek
Teşekkürler , bugun giresun sanayide sag ve sol xenonlarin yerlerini degistirtmeyi dusunuyorum. Bakalim sorun xenon d2s olmasi ile mi ilgili anlayacagiz.

Geri