Fc5 2018 eco elegans civic 4 gunluk

Bra

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar honda hayranligim ve sevgim sonucunda çarşamba günü bayiden aracımı teslim aldım bugün arabayı yıkarken marspiyalin altında sağ ve sol bölümlerde 3 er adet toplam altı alanda işçilik böyle sizce normal mi bu yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar teşekürler simdidenScreenshot_20181222-160448.png

Aracınız
Civic FC5 2018
Rezillik başka birşey değil, ben kendi aracıma bakmadım eminim benim araçta bu şekildedir. Kaputta dalgalanma, kaputta sağ sol orantısızlık, bagaj kapağında orantısızlık, göçük sıkıntısı, ne bilim sanki aracın orijinalini değilde Çin malı alıyoruz gibi geliyor. Gerçi bizimkilerde Türk malı ama kaliteyi sonuçta firma belirler.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bra

Aracınız
Civic FC5 2018
Bayi ile bu durumu gorustunmu kardeşim ben yarın gideceğim durumu izah edeceğim normal değil çünkü diğer araçlarda durum böyle değilmiş yani olması gereken bu degil normal bir dışarda usta bile daha düzgün yapar eminim

ywzckr

0
Bayi ile bu durumu gorustunmu kardeşim ben yarın gideceğim durumu izah edeceğim normal değil çünkü diğer araçlarda durum böyle değilmiş yani olması gereken bu degil normal bir dışarda usta bile daha düzgün yapar eminim

Hocam gittiginizde bu marspiyeldeki arkadasin attigi fotograftaki o tutamac mi kule mi her ne ise o parca satiliyormuymus sorarmisin bende tam orayi surtmustum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Su alırsa içten paslanma yapar çürür bayi ilgilinmezse siz bir çaresine bakın yazık

Geri