Civic FC5 Fc5 2018 eco Exe silecek sorunu

Silecekler yağmur sensörü ayarındayken bazen çok aşırı çalışıyor, çok az damlacık varken sanki sağanak yağmış gibi bir türlü durmak bilmiyor, ayarı en kısık ayarlasam bile kapalı konuma getirmek zorunda kalıyorum. Sorunu yaşayan var mı? Sorun neden kaynaklı olabilir?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

zero

0
Silecekler yağmur sensörü ayarındayken bazen çok aşırı çalışıyor, çok az damlacık varken sanki sağanak yağmış gibi bir türlü durmak bilmiyor, ayarı en kısık ayarlasam bile kapalı konuma getirmek zorunda kalıyorum. Sorunu yaşayan var mı? Sorun neden kaynaklı olabilir?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
" Bu sorunla karşılaşmayan var mı?" diye sormak daha doğrusu..:giggle:
Bendeki elegance ve aynı şekilde.. Ve inanılmaz sinirimi bozuyor ! :mad: Özellikle de yağmurun yağmadığı, ama zeminin ıslak olduğu yollarda sapıtmanın daha çok olduğunu tespit ettim. Executive'ler de yoktur diye düşünüyordum onlarda da olduğunu sizden öğrendim şimdi. 20.ooo bakımına gideceğim yakında, yüklenip ısrar edeceğim konuların başlarında geliyor. Gerçi pek umudum yok; sistemin yapay zekasının kıtlığından kaynakladığını düşünüyorum. Belki yazılımla ilgili bir şeyler yaparlar diyorum ama.. Dediğim gibi pek umutlu değilim. Kapatıp-açma ve her seferinde sinir olma yöntemine devam edeceğiz sanırsam:):):)
Servisten bir netice alırsam raporlarım...

" Bu sorunla karşılaşmayan var mı?" diye sormak daha doğrusu..:giggle:
Bendeki elegance ve aynı şekilde.. Ve inanılmaz sinirimi bozuyor ! :mad: Özellikle de yağmurun yağmadığı, ama zeminin ıslak olduğu yollarda sapıtmanın daha çok olduğunu tespit ettim. Executive'ler de yoktur diye düşünüyordum onlarda da olduğunu sizden öğrendim şimdi. 20.ooo bakımına gideceğim yakında, yüklenip ısrar edeceğim konuların başlarında geliyor. Gerçi pek umudum yok; sistemin yapay zekasının kıtlığından kaynakladığını düşünüyorum. Belki yazılımla ilgili bir şeyler yaparlar diyorum ama.. Dediğim gibi pek umutlu değilim. Kapatıp-açma ve her seferinde sinir olma yöntemine devam edeceğiz sanırsam:):):)
Servisten bir netice alırsam raporlarım...
yakın zamanda aynı sorun için servisteydim. maalesef kronik bir sorun ve çözümü yok. Honda merkeze defalarca mail atılmış sorunla ilgili ama henüz çözüm bulunamamış. belki ilerde yazılım atılabilir dedi servis yetkilisi.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Bende aynı sıkıntıyı yaşadım servise gittim su döküp bu sensör çalışıyor diyor bende en hafif yağmurda dahi 2 saniyede bir silmeye başlıyor dedim artı eksi yapılan yeri orta konumda yapıp böyle kullanın dediler aynı sıkıntı devam 24 aralıkta servise gideceğim bu sıkıntıyı tekrar söyleyeceğim

Bende aynı sıkıntıyı yaşadım servise gittim su döküp bu sensör çalışıyor diyor bende en hafif yağmurda dahi 2 saniyede bir silmeye başlıyor dedim artı eksi yapılan yeri orta konumda yapıp böyle kullanın dediler aynı sıkıntı devam 24 aralıkta servise gideceğim bu sıkıntıyı tekrar söyleyeceğim
yapacakları bişey yok hocam. bu şekilde kullanmaya devam edicez. çözümü yok maalesef.

zero

0
maalesef kronik bir sorun ve çözümü yok.
Aynen de tahmin ettiğim gibi:mad: Bilgilendirme için teşekkür ederim..
Ama ben çözmeleri için -icabında cazgırlığa varana kadar- ısrar etmeyi planlıyorum. Bu konuya toptan saldırmayı öneriyorum. Zira alt tarafı kızıl ötesi ışıkla çalışan basit bir sensör! Neden bu kadar imkansız olsun ki? aklım almıyor:unsure:

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bende de ilk fasila calismiyor. Ikinci sekmeye alinca yani silecek kolunu en alta alinca calisiyor. Cam degisimi oldu ondandir diyordum.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Bende de ilk fasila calismiyor. Ikinci sekmeye alinca yani silecek kolunu en alta alinca calisiyor. Cam degisimi oldu ondandir diyordum.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
biz bu sileceklerle napıcaz bilmiyorum. yoğun yağmurda high-low ile hallederiz ama normal yağmurda bu sensorle olacak iş değil. bugün yine hafif yağmurda çıktım, başta normal çalışıyor sonra haydar haydar moduna geçiyor

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar şimdiye kadar kullandığım arabalarin hiçbirinde sileceği otomatikte kullanamadım. Hepsi saçmalıyor. Bir önceki aracim Mercedes ti onda da durum aynıydı.

Geri