Fc5 50 bin bakımı

caser

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar aracım 5 yaşında lpgli garanti bitimine 1 sene kaldı 50 bin bakımı için standart bakım buji ve benzin filtresi değişimi diyorlar
Yaptıran arkadaşlar fiyat bilgisi ve tavsiyelerinizi bekliyorum
Birde bir sorum olucak son 1 yıldır klima full de çalışsa bile araç içi buğu gitmiyor sebebi ne olabilir?
300 km’de 1 depo lpg ve 8 litre benzin yakması normal midir?

benzinde kullanmıyorum diye 110bindeki aracımın benzin filtresi bir kez bile değiştirmedim. bujileri de 10binde bir değiştiriyorlar. onun haricinde 420-450km arasında gidiyorum lpyi full doldurunca. umarım faydalı olur bilgiler

23049PCD8G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Bujiler 10 binde değişmez, eski FD6'da bile 100 binkm de değişiyordu. Benzin filtresi de aynı şekilde en erken 60 bin diye hatırlıyorum ki bence erken bile.

Aracınız
Civic FC5 2020
HOCAM BUJİLERİ DEĞİŞTİRİN BENZİN FLİTRESİ 80 BİN KM DE DEĞİŞİYOR DİYE HATIRLIYORUM BUJİLERİNİZİ DEĞİŞMEZ İSENİZ BOBİNLERİ ZORLAR VE YANMA ODASINA ZARAR VERİR TAVSİYEM DEĞİŞMENİZ DEĞİŞTİKTEN SONRA YAKITIN AZ BİR ŞEYDE OLSA DÜŞTÜĞÜNÜZÜ GÖRECEKSİNİZDİR AMA HAVA ŞARTLARINI DA GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK TEST EDİN

caser

0
Aracınız
HOCAM BUJİLERİ DEĞİŞTİRİN BENZİN FLİTRESİ 80 BİN KM DE DEĞİŞİYOR DİYE HATIRLIYORUM BUJİLERİNİZİ DEĞİŞMEZ İSENİZ BOBİNLERİ ZORLAR VE YANMA ODASINA ZARAR VERİR TAVSİYEM DEĞİŞMENİZ DEĞİŞTİKTEN SONRA YAKITIN AZ BİR ŞEYDE OLSA DÜŞTÜĞÜNÜZÜ GÖRECEKSİNİZDİR AMA HAVA ŞARTLARINI DA GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK TEST EDİN
Standart bakım 3650 buji 3400 fiyat nasıldır hocam benzin lpg hesapladığımda km de 3.30 civarı yakıyor

Aracınız
Civic FC5 2020
Standart bakım 3650 buji 3400 fiyat nasıldır hocam benzin lpg hesapladığımda km de 3.30 civarı yakıyor
Standart bakımda herşey orijinalse güzel normal fiyatlar içinde LPG bakımı olup olmadığınıda sorun ama bujiler biraz pahalı geldi bana Candan mühendislikten fiyatı sorun ve 300 ile 500 TL işçilik ücreti ekleyin aradaki fiyat farkı olursa oda garanti devam etmesi için vermeniz gereken ücret olur diğer bayilerden de fiyat alın mutlaka

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
50bin km de yağ sıvı bakımı şanzuman yağı , buji ve supap ayarı da yapacaz dedi servis. fıyat 15000 tl dediler ama kampanya vs biraz indirim yaparız dediler fıyat çok geldi bana. o yüzden servis dışında yaptırmayı düşünüyorum sizin öneriniz ne olur?arabamda herhangi bir sıkıntı yok buji ve supap ayarı yaptırmalımıyım?

Aracınız
Civic FC5 2020
50bin km de yağ sıvı bakımı şanzuman yağı , buji ve supap ayarı da yapacaz dedi servis. fıyat 15000 tl dediler ama kampanya vs biraz indirim yaparız dediler fıyat çok geldi bana. o yüzden servis dışında yaptırmayı düşünüyorum sizin öneriniz ne olur?arabamda herhangi bir sıkıntı yok buji ve supap ayarı yaptırmalımıyım?
2 yıl yada 40 bin km hangi önce dolarsa şanzıman yağı değişir bujilerde 50 bin de değişiyor değişmez ise garanti dışı ve bobinleri ve yanma odasına ciddi zarar verebilir ama fiyat gerçekten tuzlu 2024 fiyatlarıdır bunlar muhtemelen

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri