Fc5 afr ve yol ayarı hk.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar daha önce forumda 2019 mod aracım ile ilgili lpg modundayken yaşadığım düz yolda giderken arkadan çek bırak hissi ve gaza basıp ayağımı gazdan çektiğimde aracın silkelenme problemlerinden bahsetmiştim. Problemin vtec açma ile alakalı olduğundan bahsedilmişti.Fb7 kasa araçlarda da yaşanan problem tam olmasada büyük bir oranda afr ve yol ayarı ile çözülmüş. Bizim fabrika çıkışlı fc5 lerde ise bu ayarların dışarıda yapılması fabrika tarafından yazılım ile engellenmiş. Servislerde bu ayarları yaptırma şansımız nedir?

Aracınız
Civic FC5 2017
Sorunun cevabını bilmiyorum ama çok hafif bir silkeleme yapıyor ve her zaman yapmıyor. Araba vites atıyormuş gibi düşünün.

Niye takılıyorsunuz ki bu kadar :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@mertbas52 Fb7 de bu durum %100 çözülemedi fc5 e ayar yapılıyor olsa bile yine tam çözüm olmayacak bu yüzden kafaya takmayın keyfini sürün.

Aracınız
Civic FC5 2019
Sorunun cevabını bilmiyorum ama çok hafif bir silkeleme yapıyor ve her zaman yapmıyor. Araba vites atıyormuş gibi düşünün.

Niye takılıyorsunuz ki bu kadar :)
Benim aracım çok fazla silkeliyor hocam. Sadece o değil gaz tepkileri de çok sert gaza bastığımda veya çektiğimde çok fazla sarsılıyor araç.

Geri