Fc5 Air Ride

Aracınız
Arkadaşlar bizim araçlara air yapılırmı ? Ne kadar sağlıklı ? Arıza sorun yaşarmıyım ? Nerede yaptırabilirim ? Aklımda air yaptırmak var sizce ne kadar sağlıklı ve kullanışlı ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ukirdi

0
Arkadaşlar bizim araçlara air yapılırmı ? Ne kadar sağlıklı ? Arıza sorun yaşarmıyım ? Nerede yaptırabilirim ? Aklımda air yaptırmak var sizce ne kadar sağlıklı ve kullanışlı ?

AİR tamamen zevktir yaylarin yerine hava koruğu koyuluyor iyi biyerse yaptırırsan konfor kaybetmezsiniz giderken indirip kaldirabilme imkanın var set veya çukur gordunmu kaldır gec indir Air bi çok yer yapıyor hocam bugün 2.500tl den 10 bin tl kadar Air yapan yerler var fakat konfor bozulmasın istiyorsan Airmadz ısın sonudur sağlık açısından kimse o güveni veremez yaydada ayni 4 bağımsız yaptirdiniz surece fazla sıkıntı olmaz ben 215 hiz yaptım airle suan bi sıkıntı yaşamadım dostum ama yasamicam die bişe yok yaylı araçtada yasarsın dediğim gibi tamamen keyif havası çok firkli bişe tüm gözler üstünde olacaktır IMG_9661 - Kopya.JPGEkli dosyayı görüntüle 5062

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic_blue_exe

Aracınız
Çok teşekkür edrrim güzel cevabın için air ı nerede yaptırdın sen memnunmusun ben fazla maaliyet olmasn diye sadece 2 bağımsız on arka istiyorum o kadar bütcem buna yetiyo önerin nedir ?

ukirdi

0
Çok teşekkür edrrim güzel cevabın için air ı nerede yaptırdın sen memnunmusun ben fazla maaliyet olmasn diye sadece 2 bağımsız on arka istiyorum o kadar bütcem buna yetiyo önerin nedir ?

Hocam ben çok airli araca bindim Bmw sinden Audi Mercedes eskiden Air zordu fakat şimdi bizimkilerde yapiyorlar bu isi ben yaptırdığım yer senin aracının ağırlığına göre özel koruk yaptırıyor ve senin şase numarani sorup Honda’dan Yen’i amartisor Aliyor sifir orjinal parçalarını sana geri veriyorlar ben yaptırdığım yer AİRMADZ Google yazsan çıkar ama 4 bağımsız harici sistem yapmıyorlar bi çok yerde var istanbuldaysan yardımcı olmaya çalışırım kardeşim on arka komple istiyorsun sen şimdi arkaya çif amartisore tek yerden hava gidiyor yanı biri patladığında arka komple yerde veya on sıkıntısı bu 4 bagimsizda ole bişe yok tabi gene sen aircilere sor yapanlara daha saglikli bilgi al ben yaptırdım yerin numarasını veririm görüşe bilirsin bilgi almak icin sen yaptırmaya karar verinde ulaş bana güzel fiyat buluruz sana

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic_blue_exe

Aracınız
Çok teşekkür ederim kararımı netleştirince ulaşacağım iyi günler Allah kaza bela vermesin

Geri