Civic FC5 Fc5 anahtarla cam açma

Selam arkadaşlar yeni 2021 fc5 eco elegance sahibiyim forumda aradım ama bulamadım. Anahtarla cam ve sunroofları açamıyorum kapatmada sıkıntı yok kapıları kilitlediğimde otomatik kapanıyor ancak açma işi yok acaba ek bir modül mü gerekiyor böyle bir özelliğimi yok yoksa ben mi bulamadım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Selam arkadaşlar yeni 2021 fc5 eco elegance sahibiyim forumda aradım ama bulamadım. Anahtarla cam ve sunroofları açamıyorum kapatmada sıkıntı yok kapıları kilitlediğimde otomatik kapanıyor ancak açma işi yok acaba ek bir modül mü gerekiyor böyle bir özelliğimi yok yoksa ben mi bulamadım.

Kapatırken kumandadan tuşa bir kez basınca cam ve sunroof kendiliğinden mi kapanıyor?

Aracınız
Civic FC5 2020

Anahtar kumandasında açma veya kapama tuşuna bir kez bastıktan sonra 3 sn. boyunca açma veya kapama tuşuna basılı tutarsanız tüm camlar açılıp-kapanıyor.

Anahtar kumandasında açma veya kapama tuşuna bir kez bastıktan sonra 3 sn. boyunca açma veya kapama tuşuna basılı tutarsanız tüm camlar açılıp-kapanıyor.

Kapama olayı 3lü modül var araçta ve bir kes kapamaya bastımmı hepsini kapatıyor basılı tutmama gerek kalmıyor ancak açarken dediğiniz gibi de denedim yine de olmadı

Aracınız
Civic FC5 2020
Kapama olayı 3lü modül var araçta ve bir kes kapamaya bastımmı hepsini kapatıyor basılı tutmama gerek kalmıyor ancak açarken dediğiniz gibi de denedim yine de olmadı

Modül olayı hakkında bilgim yok hocam ama fabrika çıkışlı modül olmayan araçlarda dediğim gibi işliyor açma kapama.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Aynen hocam bir kez bastımmı otomatik olarak cam sunroof ve aynaları kapatıyor 3lü modül takılmıştı çünkü araca

Kumandadan cam açılmasını istiyorsanız önceki yorumda bir arkadaşımızın dediği gibi açma tuşuna basılı tutmalısınız. Ancak bu işlemi açma tuşuna bir kez basıp bıraktıktan sonra 10 sn içerisinde kumandadan açma tuşuna tekrar 3 sn boyunca basılı tutarak yapmalısınız. 10 snlik süreyi aşarsanız camları kumandadan açmaz.

Kumandadan cam açılmasını istiyorsanız önceki yorumda bir arkadaşımızın dediği gibi açma tuşuna basılı tutmalısınız. Ancak bu işlemi açma tuşuna bir kez basıp bıraktıktan sonra 10 sn içerisinde kumandadan açma tuşuna tekrar 3 sn boyunca basılı tutarak yapmalısınız. 10 snlik süreyi aşarsanız camları kumandadan açmaz.

Bunu aynen yaptım hocam yinede açılmadı 1000km kontrol bakımına gittiğimde servise soracağım artık neden açılmıyor diye

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FC5 2020
Benim aracımda da modül var uzaklaşınca kendini kitleyip camları sunroofu kapatıyor açarken de arkadaşların dediği gibi açma ya bi kere bastıktan sonra basılı tutuyorum açılıyor hepsi yani modülle ilgili olduğunu sanmıyorum bi servise sorun bence

35 ARS 909

Geri